„Chwila” – spektakl Teatrów Tańca ŻDK

Chwila - spektakl Teatrów Tańca ŻDK

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl "Chwila" w wykonaniu Teatrów Tańca ŻDK. Reżyseria i choreografia Bożena Wróbel. 5 stycznia 2019 ...

Więcej...

FINAŁ WOŚP 13-01-2019 NABÓR WOLONTARIUSZY

FINAŁ WOŚP 13-01-2019 NABÓR WOLONTARIUSZY

27. Finał WOŚP Miło Nam poinformować, iż Fundacja WOŚP wyraziła zgodę na utworzenie w Żarskim Domu Kultury w Żarach, Sztabu 27 ...

Więcej...

Eliminacje Powiatowe LKR 14 marca 2017

 Informujemy iż eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego będą miały miejsce 14 marca 2017r. w sali widowiskowej ŻDK „ Luna”, ul. Okrzei 35. Impreza przebiegać będzie zgodnie z poniższym  programem:

godz. 9.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowe)

1. Kornelia Kotwica
2. Weronika Szik
3. Dawid Niewczas
4. Oktawian Dzido
5. Olga Maracz
6. Werner Pyrczek
7. Jan Cendry
8. Oliwia Waszak
9. Julita Sagun
10. Dominika Saczała
11. Antoni Szewczyk
12. Anna Delejowska
13. Julia Ślebiedzińska
14. Julia Konsewicz
15. Hanna Nowak
16. Zuzanna Wacowska
17. Martyna Delak
18. Nikandra Gargalis
19. Milena Kicuła

20. Barbara Walot
21. Oliwia Lipiec
22. Kuba Smoleński
23. Bartłomiej Paluszkiewicz
24. Zuzanna Wesołowska
25. Natalia Wacowska
26. Hubert Górski
27. Amelia Biel
28. Zuzanna Hass
29. Marta Nowakowska
30. Majka Melska
31. Zuzanna Janiak
32. Natalia Kowalska
33. Hanna Zowczak
34. Julia Lechman
35. Aleksandra Ksiuk
36. Emilia Wantoła
37. Julia Szymczak
38. Karolina Stackiewicz

godz. 11.30 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowe)

1. Jakub Tumiuk
2. Kacper Koźlik
3. Maciej Harbin
4. Oliwia Popiel
5. Amelia Kulik
6. Malwina Sudejko
7. Amelia Kotwica
8. Krystian Benedyktów
9. Klaudia Niemiec
10. Jakub Sulikowski
11. Julia Waszak
12. Karolina Kotwicka
13. Stanisław Wójcik
14. Laura Okołowicz
15. Bartosz Borowiec
16. Wiktoria Wieruszewska
17. Bartosz Sendłak
18. Aleksandra Penksa

19. Oliwia Mikulska
20. Hanna Gnyp
21. Paulina Kamińska
22. Julia Chwieszczennik
23. Marcin Paździerski
24. Hanna Matyja
25. Alan Dasiukiewicz
26. Tomasz Kosiński
27. Anna Rurarz
28. Kalista Gargalis
29. Wiktoria Rybczyńska
30. Karina Juncewicz
31. Klaudia Liskowicz
32. Mikołaj Chaszczewski
33. Martyna Partyka
34. Inga Kostecka
35. Karolina Stojecka
36. Kamil Jaszczur

 

godz. 14.30 – III grupa (gimnazja)

1. Wiktoria Ptak
2. Maciek Rink
3. Jakub Kosiński
4. Szymon Delak
5. Julia Momot
6. Jakub Stec
7. Kamil Żurawiecki
8. Alicja Kulicz
9. Paulina Czaplińska
10. Jakub Żaba
11. Sara Preneta
12. Karolina Zaród
13. Piotr Stojecki

14. Martyna Komenda
15. Estera Zając
16. Patryk Kosiński
17. Igor Rotman
18. Wiktoria Delejowska
19. Karolina Banasiak
20. Agata Pawelska
21. Aleksandra Urban
22. Julia Pazdan
23. Patrycja Abramowicz
24. Olga Skokowska
25. Naomi Zwierz
26. Zofia Dolaczyńska

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: