25-lecie Miejskiej Orkiestry Dętej Żarskiego Domu Kultury

25-lecie Miejskiej Orkiestry Dętej Żarskiego Domu Kultury

 Żarski Dom Kultury zaprasza na koncert:   25 lat Miejskiej Orkiestry Dętej ŻDK 18 Listopada 2018, godz. 16.30  Sala Widowiskowa ZD, Żary ...

Więcej...

FINAŁ WOŚP 13-01-2019 NABÓR WOLONTARIUSZY

FINAŁ WOŚP 13-01-2019 NABÓR WOLONTARIUSZY

27. Finał WOŚP Miło Nam poinformować, iż Fundacja WOŚP wyraziła zgodę na utworzenie w Żarskim Domu Kultury w Żarach, Sztabu 27 ...

Więcej...

Kabaret NEO-NÓWKA – 9 grudnia

Kabaret NEO-NÓWKA - 9 grudnia

  Żarski Dom Kultury zaprasza na występ kabaretu: NEO - NÓWKA  w programie pod tytułem "Kazik sam w domu", 9 grudnia 2018 r. ...

Więcej...

Andropauza 3 w LUNIE

Andropauza 3 w LUNIE

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl: Andropauza 3 4 grudnia 2018 godz.19.00. Sala widowiskowa Luna ul. Okrzi 35 bilety w cenie 65.00 ...

Więcej...

Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki – Przegląd powiatowy

Żarski Dom Kultury zaprasza do udziału w Lubuskim Dziecięcym i Młodzieżowym Festiwalu Piosenki. Informujemy, że festiwal odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2017r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej ŻDK „LUNA” przy ul. Okrzei 35 w Żarach. Szczegóły poniżej...

LUBUSKI DZIECIĘCY I MŁODZIEŻOWY FESTIWAL PIOSENKI  PRZEGLĄD POWIATOWY

BLOK 1

ZESPOŁY

  1. OTARE
  2. ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY KG
  3. ZESPÓŁ WOKALNY KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ
  4. ZESPÓŁ WOKALNY KLO
  5. GWIAZDECZKI
  6. ZESPÓŁ WOKALNY SZKOŁA PODSTAWOWA

KATEGORIA WIEKOWA (roczniki 1992-2000)

  1. Anna Strzelczak
  2. Anna Gielicz
  3. Małgorzata Kacewicz
  4. Igor Zawadzki
  5. Klaudia Brzozowska
  6. Ewelina Klimowicz
  7. Adam Pawlaczyk

BLOK 2

KATEGORIA WIEKOWA (roczniki 2001-2003)

  1. Wiktoria Kasperek
  2. Julia Falkiewicz
  3. Wiktoria Ptak
  4. Szymon Grochowski
  5. Iga Smuźniak
  6. Julia Tetiuk
  7. Julia Słowikowska
  8. Paula Stoppa
  9. Adriana Średniawa
  10. Julia Baryła

KATEGORIA WIEKOWA (roczniki 2007-2010)

  1. Wiktoria Pukajło
  2. Lena Mikołajczyk
  3. Daria Mikołajczyk
  4. Kornelia Kubiszyn
  5. Julia Gałązka
  6. Wiktoria Studzińska
  7. Wiktor Korczyński
  8. Ines Guszpit
  9. Gabriel Chęciński-Kupisz
  10. Blanka Borys
  11. Maja Gontarczyk
  12. Marlena Wójtowicz
  13. Hanna Sójka
  14. Aleksandra Żurawska

BLOK 3

KATEGORIA WIEKOWA (roczniki 2004-2006)

  1. Gabriela Woźniak
  2. Paulina Kamińska
  3. Milena Wójtowicz
  4. Nikola Choińska
  5. Jakub Gontarczyk
  6. Anna Domian
  7. Julia Gubała
  8. Małgorzata Chęcińska – Kupisz
  9. Lena Budzianowska
  10. Malwina Janusz
  11. Kamila Pajor
  12. Kacper Bartnik
  13. Pola Turska
  14. Martyna Partyka
  15. Błażej Wichrowski
  16. Nicole Skrętkowska
  17. Oliwa Czarnecka
  18. Daria Bryjak
  19. Maja Paczkowska
  20. Hanna Łuczak
  21. Katarzyna Szymaniec
  22. Natalia Derej
  23. Alicja Ksiuk

Żarski Dom Kultury ul. Wrocławska 7 68-200 Żary 

tel/fax 683742413 e-mail: sekretariat@dkzary.pl  www.dkzary.p

pliki do pobrania:

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: