XIV AKCJA FOTOGRAFICZNA „24 SIERPNIA… W ŻARACH

XIV AKCJA FOTOGRAFICZNA „24 SIERPNIA… W ŻARACH

  REGULAMIN AKCJI FOTOGRAFICZNEJ ... Sfotografuj życie ...

Więcej...

Dni ŻAR 2019

Dni ŻAR 2019

DNI ŻAR 23-25.08. 2019 r. Duża Scena ...

Więcej...

Lubuski Konkurs Recytatorski

 

Informujemy Państwa, że eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego  odbędą się w dniach 2-3 marca 2017r. w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35.

  • 2.03.2017r. godz.10.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowe) godz.13.00 – III grupa (gimnazja)
  • 3.03.2017r. godz.10.00 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowe)

Ogłoszenie wyników po prezentacjach kolejnych grup wiekowych. Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego będą miały miejsce 14 marca 2017 r. w sali widowiskowej ŻDK „ Luna”, ul. Okrzei 35. Poniżej kolejność recytacji

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

eliminacje miejskie

KLASY I-III

  1. Maja Lipińska

  2. Lena Augustyniak

  3. Oliwia Ambroziak

  4. Liliana Kasprolewicz

  5. Jan Cendry

  6. Milena Dziemidowicz

  7. Maria Tuchaj

  8. Jakub Kogut

  9. Martyna Adamek

  10. Michał Przybyłła

  11. Dominika Dembek

  12. Marcelina Skierska

  13. Julia Butycz

  14. Milena Kicuła

  1. Emila Wantoła

  2. Olivia Łahucik

  3. Kinga Chmielewska

  4. Marcin Mikołajczuk

  5. Eliza Napierała

  6. Stanisław Stepek

  7. Małgorzata Gierat

  8. Antonina Rutkowska

  9. Malina Dziadul

  10. Jędrzej Sławski

  11. Wiktoria Trojak

  12. Zuzanna Hass

  13. Amelia Krawczyk

  14. Blanka Urszulak

eliminacje miejskie

KLASY IV-VI

  1. Łukasz Karolak

  2. Zofia Polus

  3. Kacper Koźlik

  4. Jakub Mysiorek

  5. Wiktoria Miszewska

  6. Jakub Sulikowski

  7. Oliwia Górniak

  8. Weronika Żywica

  9. Oliwia Gad

  10. Paulina Kamińska

  11. Klara Cypel

  12. Hubert Sygutowski

  13. Joanna Rosiak

  1. Maurycy Pękala

  2. Piotr Capar

  3. Klaudia Stańczyk

  4. Wiktoria Rybczyńska

  5. Michał Grubizna

  6. Aleksandra Walińciak

  7. Barbara Małek

  8. Agata Lenkowska

  9. Paweł Stankiewicz

  10. Weronika Kwaśniak

  11. Dominika Awdziej

  12. Olimpia Wiesner

  13. Maja Harasim

eliminacje miejskie

GIMNAZJUM

  1. Roksana Ciborowska

  2. Igor Walęsiak

  3. Arkadiusz Ciszewski

  4. Kamil Żurawicki

  5. Aleksandra Bujakowska

  6. Jakub Stec

  7. Kacper Ćwiertnia

  8. Martyna Komenda

  9. Kacper Liszka

  1. Kornelia Majkowska

  2. Julia Nietrebiak

  3. Naomi Zwierz

  4. Julia Zadworna

  5. Natalia Moskwa

  6. Zuzanna Zielińska

  7. Daria Wojtysiak

  8. Julia Fornal

  9. Aleksandra Urban

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: