XLII Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki „Salon Jesienny ” Żary 2018

XLII Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki Salon Jesienny Żary 2018

 Burmistrz Miasta Żary,  Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Żarski Dom Kultury  zapraszają do udziału w: XLII  OTWARTYM WOJEWÓDZKIM   ...

Więcej...

XXVIII Krajowy Salon Fotografii Artystycznej  – Żary 2018

XXVIII Krajowy Salon Fotografii Artystycznej - Żary 2018

 Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom Kultury i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zapraszają do udziału w: XXVIII Krajowym Salonie ...

Więcej...

Alosza Awdiejew  z zespołem

Alosza Awdiejew z zespołem

 Żarski Dom Kultury zaprasza na koncert  Aloszy Awdiejewa 12 października 2018 r. godz. 19.00  sala widowiskowa "Luna", Okrzei 35 Bilety w ...

Więcej...

Komedia Teatralna ” Ostatnia Wola Papy”

Komedia Teatralna Ostatnia Wola Papy

Żarski Dom Kultury zaprasza na komedię teatralną: Ostatnia Wola Papy 6 października 2018, godz. 18.00. Sala widowiskowa "Luna" ul. Okrzei 35. Bilety ...

Więcej...

Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

 

Informujemy Państwa, że eliminacje miejskie odbędą się w dniach 7 i 9 lutego 2018r. w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35. Poniżej harmonogram występów: 

7.02.2018r. godz.10.00

 I grupa (klasy I-III szkoły podstawowej)

  1. Michał Bartoś

  2. Maja Gotnarczyk

  3. Igor Mariański

  4. Mateusz Sulikowski

  5. Patryk Bosak

  6. Oskar Wroński

  7. Milena Mondorowicz

  8. Agata Pisarska

  9. Małgorzata Gierat

  10. Agata Bobrowska

  11. Teresa Fignarek

  12. Eryk Koncewicz

  13. Anna Kondratowicz

  14. Zuzanna Hass

  15. Filip Niemczyk

  16. Lena Wolańska

  1. Milena Kicuła

  2. Natalia Gbyl

  3. Hubert Wierzbicki

  4. Bartłomiej Capar

  5. Oliwia Delejowska

  6. Jan Lemański

  7. Michał Kazimierczak

  8. Wojciech Zalewski

  9. Maria Tuchaj

  10. Kaja Kozłowska

  11. Natalia Sułek

  12. Kinga Chmielowska

  13. Milena Kozińska

  14. Szymon Łotocki

  15. Karol Szkudlarek

  16. Eliza Górska

 

9.02.2018r. godz.10.00

 II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowej)

  1. Kacper Koźlik

  2. Jakub Sulikowski

  3. Katarzyna Wojak

  4. Paulina Kamińska

  5. Piotr Capar

  6. Maja Harasim

  7. Jakub Kossowski

  8. Szymon Stokłosa

  9. Jan Cendry

  10. Amelia Stojanowska

  11. Lena Brąś

  12. Wojciech Siembida

  13. Andżelika Kumięga

  14. Elwira Czeremurzyńska

  15. Maja Lipińska

  16. Mikołaj Sznajder

  17. Dominika Lang

  18. Emilia Fabiszewska

  19. Oliwia Gad

  20. Anna Markowska

  21. Michał Przybyłła

  22. Marcin Mikołajczuk

  23. Julia Butycz

  24. Martyna Pawlik

  25. Karolina Żurawska

  26. Amelia Kropska

  27. Oliwia Ambroziak

  28. Michał Pawlik

  29. Marcelina Skierska

  30. Emila Wantoła

 

7.02.2018r. godz.13.00

KLASY VII I GIMNAZJUM

  1. Kacper Ćwiertnia

  2. Konrad Rybaczek

  3. Aleksandra Przestrzelska

  4. Jordan Suśniak

  5. Arkadiusz Ciszewski

  6. Monika Kubiak

  7. Igor Walęsiak

  8. Mikołaj Pietrus

  9. Roksana Marczuk

  10. Mikołaj Pietrus

  11. Łukasz Karolak

  12. Klaudia Kurukowska

  13. Maurycy Pękala

  14. Olimpia Wiesner

  1. Sebastian Adryańczyk

  2. Agata Hadrosek

  3. Sandra Hincyngier

  4. Wiktoria Ziółkowska

  5. Maja Grądecka

  6. Maja Kowalska

  7. Martyna Komenda

  8. Aleksandra Groszek

  9. Inga Towpik

  10. Klaudia Misik

  11. Roksana Ciborowska

  12. Hanna Kułakowska

  13. Aleksandra Derej

  14. Aleksandra Urban

 

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: