Dzwoneczki Marzeń – Spektakl Teatrów Tańca ŻDK 6 kwietnia  LUNA

Dzwoneczki Marzeń - Spektakl Teatrów Tańca ŻDK 6 kwietnia LUNA

  ŻDK zaprasza na spektakl Teatrów Tańca Żarskiego Domu Kultury. 6 kwietnia 2018, godz. 18.00. Sala widowiskowa "Luna", ul. Okrzei 35. Reżyseria ...

Więcej...

Wystawa malarstwa Elżbiety Trojak – Kunice

 ŻDK filia "Kunice"  zaprasza na wystawę malarstwa Elżbiety Trojak, która czekać będzie na odbiorców przez cały jesienny  październik i listopad. Wernisaż wystawy odbędzie się 12.10.2017 r.o godzinie 17.00 w filii "Kunice" ŻDK ul.Grunwaldzka 3.  Serdecznie zapraszamy.
Elżbieta Trojak jest z zawodu laborantem chemikiem. Twórczością zajmuje się amatorsko. Bliższy kontakt z rysunkiem i malarstwem nawiązała kilka lat temu  decydując się na udział  w zajęciach sekcji plastycznej dla dorosłych "Goya" ŻDK .Brała udział w wystawach zbiorowych organizowanych przez "Małą Galerię"  ŻDK i "Galerię Zaścianek"  filii "Kunice". Tematem jej prac jest pejzaż i kwiaty w odsłonach zależnych od pór roku. Olej, pastel i akwarela to techniki ,które stara się udoskonalać. Życzymy Eli sukcesów ,nieustającej weny,cierpliwości w zmaganiu się z malarską  materią oraz wiele wolnych chwil na celebrowanie swojej pasji.

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: