31 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna Żary 2021

31 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna Żary 2021

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Stand – Up w Lunie

Stand - Up w Lunie

Żarski Dom Kultury zaprasza na ...

Więcej...

Sztywny Pal Azji – koncert w LUNIE

Sztywny Pal Azji - koncert w LUNIE

Żarski Dom Kultury zaprasza na ...

Więcej...

Komunikat w sprawie Lubuskiego Festiwalu Piosenki

Szanowni Państwo, informujemy, że ze względu ...

Więcej...

„TanArt” solo duo group

TanArt solo duo group

Stowarzyszenie Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

Wykaz Tygodniowy zajęć sekcji ŻDK

Wykaz Tygodniowy zajęć sekcji ŻDK:

Taniec współczesny

Instruktor: Bożena Wróbel
Miejsce zajęć : Sala widowiskowa Luna , Okrzei 35

Zespoły Poniedziałek Środa Czwartek Piątek
Dancing 14.00-15.30 14.00-16.00
D.T.T Mały Format 16.00-17.30 15.30-17.00
T.T. Freedom !7.00-19.00 16.00-17.30
T.T. Format 17.30-19.30 17.30-19.30 17.30-19-30

D.T.T- Dziecięcy Teatr Tańca, T.T. – Teatr Tańca


Taniec z akrobatyką
Instruktor: Kamila Olczyk
Miejsce zajęć:
Gimnazjum 3 ulica Okrzei 19

Zespoły Poniedziałek Środa Czwartek Piątek
Piruet 16.30-18.00 16.30-18.30
Kontakt 15.30-17.00 15.30-17.00
Iskierki 17.30-19.00 18.00-19.30

 

Plastyka
Instruktor: Beata Chudy
Miejsce zajęć: ŻDK ulica Wrocławska 7

Zespoły Poniedziałek Wtorek Środa Piatek
Goya 1 15.00-17.30
Tęcza 1 15.30-16.30
Tęcza 2 16.30-18.00
Barwa 15.30-17.00
Goya 2 15.00-17.30

 

 

Sekcja muzyczna
Instruktor: Mariusz Rutkowski
Miejsce zajęć ŻDK ulica
Wrocławska 7
Poniedziałek 16.00-21.00
Czwartek 16.00-21.00

 

Sekcja muzyczna
Instruktor: Jarosław Adryańczyk
Miejsce zajęć : ŻDK
ulica Wroclawska 7
Wtorek 16.00-21.00
Środa 16.00-21.00
Piątek
16.00-21.00

 

Klub Szaradzistów ABAK
Instruktor: Czesław Piwko
Miejsce zajęć ŻDK
Wrocławska 7 , sala nr 18
Czwartek 18.00-20.00  co drugi czwartek
miesiąca

 

Sekcja Brydża Sportowego
Instruktor: Roman Ryś
Miejsce zajęć: Sala
widowiskowa Luna ulica Okrzei 35
Wtorek 17.00-21.00
Środa    17.00-21.00

Taniec współczesny
Instruktor: Dorota Ciechanowicz
Miejsce zajęć: ŻDK
filia Kunice  ulica Grunwaldzka 3
Żaróweczki      Wtorek 15.00-16.00
Śmietanka        Wtorek 16.00-17.30  Czwartek 15.30-17.00
Twister             Wtorek 17.30-20.00  Czwartek 17.00-20.00

 

Zespół Tańca Flamenco
Instruktor: Dorota Ciechanowicz
Opiekun: Irena  Markulak
Miejsce zajęć: ŻDK filia Kunice  ulica Grunwaldzka 3
Wtorek 18.00-20.00

 

Sekcja Teatralna
Instruktor: Grzegorz Kowalczuk
Miejsce zajęć: ŻDK
filia Kunice  ulica Grunwaldzka 3
Poniedziałek 17.00-20.00
Piątek  17.00-20.00

Plastyka
Instruktor Beata Chudy
Miejsce zajęć: ŻDK filia Kunice
ulica Grunwaldzka 3
Maluchy  Wtorek  15.00-16.00
Średniaki Wtorek  16.15-17.45

 

Tropiciele Historii
Instruktor: Rafał Szymczak
Miejsce zajęć ŻDK
Wrocławska 7
Wtorek 18.00-20.00
Sobota 10.00-16.00 co druga sobota
miesiąca. Wycieczki po mieście.