Otwarcie wystawy Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny

Otwarcie wystawy Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny

Dyrektor Żarskiego Domu Kultury Roman Krzywotulski, zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XX Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny. 26 stycznia, ...

Więcej...

„Chwila” – spektakl Teatrów Tańca ŻDK

Chwila - spektakl Teatrów Tańca ŻDK

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl "Chwila" w wykonaniu Teatrów Tańca ŻDK. Reżyseria i choreografia Bożena Wróbel. 2 lutego  2019 ...

Więcej...

Ferie w ŻDK

Ferie w ŻDK

 Sala widowiskowa „Luna” ŻDK, ul. Okrzei 35 I TYDZIEŃ 15-18.01 – godz. 11.00- 14.00 Warsztaty tańca współczesnego, teatru , filmu i scenografii– ...

Więcej...

„Chwila” – spektakl Teatrów Tańca ŻDK

Chwila - spektakl Teatrów Tańca ŻDK

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl "Chwila" w wykonaniu Teatrów Tańca ŻDK. Reżyseria i choreografia Bożena Wróbel. 31 stycznia 2019 ...

Więcej...

Wykaz Tygodniowy zajęć sekcji ŻDK

Wykaz Tygodniowy zajęć sekcji ŻDK:

Taniec współczesny

Instruktor: Bożena Wróbel Miejsce zajęć : Sala widowiskowa Luna , Okrzei 35
Zespoły Poniedziałek Środa Czwartek Piątek
Dancing 14.00-15.30 14.00-16.00
D.T.T Mały Format 16.00-17.30 15.30-17.00
T.T. Freedom !7.00-19.00 16.00-17.30
T.T. Format 17.30-19.30 17.30-19.30 17.30-19-30
D.T.T- Dziecięcy Teatr Tańca, T.T. - Teatr Tańca
Taniec z akrobatyką Instruktor: Kamila Olczyk Miejsce zajęć: Gimnazjum 3 ulica Okrzei 19
Zespoły Poniedziałek Środa Czwartek Piątek
Piruet 16.30-18.00 16.30-18.30
Kontakt 15.30-17.00 15.30-17.00
Iskierki 17.30-19.00 18.00-19.30
  Plastyka Instruktor: Beata Chudy Miejsce zajęć: ŻDK ulica Wrocławska 7
Zespoły Poniedziałek Wtorek Środa Piatek
Goya 1 15.00-17.30
Tęcza 1 15.30-16.30
Tęcza 2 16.30-18.00
Barwa 15.30-17.00
Goya 2 15.00-17.30
    Sekcja muzyczna Instruktor: Mariusz Rutkowski Miejsce zajęć ŻDK ulica Wrocławska 7 Poniedziałek 16.00-21.00 Czwartek 16.00-21.00   Sekcja muzyczna Instruktor: Jarosław Adryańczyk Miejsce zajęć : ŻDK ulica Wroclawska 7 Wtorek 16.00-21.00 Środa 16.00-21.00 Piątek 16.00-21.00   Klub Szaradzistów ABAK Instruktor: Czesław Piwko Miejsce zajęć ŻDK Wrocławska 7 , sala nr 18 Czwartek 18.00-20.00  co drugi czwartek miesiąca   Sekcja Brydża Sportowego Instruktor: Roman Ryś Miejsce zajęć: Sala widowiskowa Luna ulica Okrzei 35 Wtorek 17.00-21.00 Środa    17.00-21.00 Taniec współczesny Instruktor: Dorota Ciechanowicz Miejsce zajęć: ŻDK filia Kunice  ulica Grunwaldzka 3 Żaróweczki      Wtorek 15.00-16.00 Śmietanka        Wtorek 16.00-17.30  Czwartek 15.30-17.00 Twister             Wtorek 17.30-20.00  Czwartek 17.00-20.00   Zespół Tańca Flamenco Instruktor: Dorota Ciechanowicz Opiekun: Irena  Markulak Miejsce zajęć: ŻDK filia Kunice  ulica Grunwaldzka 3 Wtorek 18.00-20.00   Sekcja Teatralna Instruktor: Grzegorz Kowalczuk Miejsce zajęć: ŻDK filia Kunice  ulica Grunwaldzka 3 Poniedziałek 17.00-20.00 Piątek  17.00-20.00 Plastyka Instruktor Beata Chudy Miejsce zajęć: ŻDK filia Kunice ulica Grunwaldzka 3 Maluchy  Wtorek  15.00-16.00 Średniaki Wtorek  16.15-17.45   Tropiciele Historii Instruktor: Rafał Szymczak Miejsce zajęć ŻDK Wrocławska 7 Wtorek 18.00-20.00 Sobota 10.00-16.00 co druga sobota miesiąca. Wycieczki po mieście.