63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – przegląd wojewódzki 2018

Przegląd Wojewódzki 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Żary 13-14.04.2018

Piątek 13.04.

  • 10.00 – Koncerty w kategorii:  Recytacja i Wywiedzione ze słowa
  • 18.00 – Koncert w kategorii : Poezja Śpiewana
  • 20.00 – Teatry Jednego Aktora

Sobota 14.04.

  • 15.00 – Koncert galowy  w wykonaniu laureatów Wojewódzkiego Przeglądu OKR. Odczytanie werdyktu jury i wręczenie nagród

poniżej program szczegółowy:

10.00 – KONCERTY W KATEGORII:

RECYTACJA i WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

KONCERT 1

  • Maksymilian Byczkowski – wywiedzione ze słowa – Lubsko
  • Jagoda Urbankiewicz – recytacja – Żagań
  • Wiktoria Jachira – recytacja – Żary
  • Wiktoria Grześkiewicz – recytacja – Szprotawa
  • Estera Zając – recytacja – Lubsko
  • Natalia Faltyn – recytacja – Gubin
  • Zuzanna Zielonka – recytacja – Szprotawa
  • Julia Kmiecik – recytacja – Żary
  • Aleksandra Szklarska – recytacja – Lubsko

KONCERT 2

  • Julia Kasperkowiak – wywiedzione ze słowa – Gorzów
  • Maciej Kowalski – recytacja – Sulęcin
  • Arleta Mondrowska – recytacja – Krosno
  • Mateusz Gałka – recytacja – Międzyrzecz
  • Zuzanna Słowikowska – recytacja – Żary
  • Bernardyna Osińska – recytacja – Stary Raduszec
  • Roksana Lange – recytacja – Gorzów
  • Aleksandra Maziarska – recytacja – Sulęcin
  • Iwona Wlazło – recytacja – Krosno

KONCERT 3

  • Katarzyna Sędziak – wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
  • Grzegorz Dziekan – recytacja – Sulęcin
  • Julia Rompalska – recytacja – Nowa Sól
  • Julia Adamczyk – recytacja – Gorzów
  • Agata Małycha – recytacja – Zielona Góra
  • Michał Taberski – recytacja – Sulęcin
  • Wiktoria Statucka – recytacja – Nowa Sól
  • Agnieszka Karatkiewicz – recytacja – Gorzów
  • Aleksandra Juszczyk – recytacja – Sulęcin

KONCERT 4

  • Agata Małycha – wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
  • Wojciech Grzegorczyn – recytacja – Sulechów
  • Maja Kołtun – recytacja – Nowa Sól
  • Kacper Pilżys – recytacja – Zielona Góra
  • Karolina Kwiecień – recytacja – Żary
  • Agata Cogiel – recytacja – Sulechów
  • Berenika Brawer – recytacja – Zielona Góra
  • Patryk Kamiński – recytacja – Gorzów
  • Oliwia Ciosek – recytacja – Nowa Sól

16.30 – próba koncertu poezji śpiewanej

18.00 – KONCERT W KATEGORII:

POEZJA ŚPIEWANA

  • Dominika Hoffman – Międzyrzecz
  • Julia Łabuda – Żagań
  • Alicja Dawidowicz – Zielona Góra
  • Maja Massier – Żary
  • Katarzyna Grono – Szprotawa
  • Karolina Wajmann – Sulechów
  • Weronika Maciejewska – Międzyrzecz
  • Kalina Marusiak – Zielona Góra

20.00 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

  • Wiktoria Tomaszewska – Sulechów
  • Julia Perzyńska – Zielona Góra

Sobota 14.04.

godz.10.00 – Spotkanie z Radą Artystyczną

godz. 11.30 – próby Koncertu Galowego

godz. 15.00 – Koncert Galowy oraz odczytanie werdyktu jury i wręczenie nagród

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: