31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

  1-4.08 Otwarte warsztaty teatralne, od ...

Więcej...

Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI Lubuski Konkurs RecytatorskiEliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego będą miały miejsce 15 marca 2016r. w sali widowiskowej ŻDK  „Luna”, ul. Okrzei 35. Poniżej program:

  • godz.   9.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowe)
  • godz. 11.30 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowe)
  • godz. 14.30 – III grupa (gimnazja)

Ogłoszenie wyników po prezentacjach kolejnych grup wiekowych.

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI   KLASY I-III

  1. Tomasz Januszewski

  2. Hubert Górski

  3. Miriam Zadworna

  4. Nikola Kalicka

  5. Jakub Sulikowski

  6. Marta Nowakowska

  7. Martyna Popko

  8. Natalia Wacowska

  9. Dawid Niewczas

  10. Oliwia Gad

  11. Julia Konsewicz

  12. Wiktoria Gawron

  13. Karolina Stackiewicz

  14. Anna Baranowska

  15. Martyna Adamek

  16. Martyna Delak

  17. Izabela Maracz

  18. Joanna Szczepańska

  19. Małgorzata Gierat

  1. Kornel Mielcarek

  2. Kornelia Kotwica

  3. Oliwia Niewczas

  4. Amelia Brzezek

  5. Zofia Andrus

  6. Aleksandra Głuszek

  7. Antoni Szewczyk

  8. Inga Kostecka

  9. Julia Ślebiedzińska

  10. Klaudia Liskowicz

  11. Laura Paulus

  12. Nikola Drozdek

  13. Daria Mikołajczuk

  14. Jakub Jasak

  15. Aleksandra Gęślak

  16. Bartłomiej Paluszkiwiecz

  17. Bartosz Wojwod

  18. Amelia Biel

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI  KLASY IV-VI

  1. Jakub Kosiński (wywiedzione ze słowa)

  2. Naomi Zwierz

  3. Hubert Chojnacki

  4. Oliwia Mikulska

  5. Alicja Kulicz

  6. Dominika Lipnicka

  7. Aleksandra Urban

  8. Amelia Kotwica

  9. Krzysztof Kuchenbecker

  10. Tomasz Kosiński

  11. Zuzanna Andrus

  12. Wiktoria Postek

  13. Hanna Matyja

  14. Jan Kuriata

  15. Oliwia Słoma

  16. Kamil Jaszczur

  17. Konrad Kossek

  18. Kornelia Turkiewicz

  1. Bartosz Kłudkowski (wywiedzione ze słowa)

  2. Kinga Chwiedziuk

  3. Karolina Kotwicka

  4. Kalista Gargalis

  5. Bartosz Borowiec

  6. Michał Grubizna

  7. Krystian Benedyktów

  8. Kacper Kurpiel

  9. Estera Rak

  10. Julia Chwieszczennik

  11. Wiktoria Ptak

  12. Zofia Dolaczyńska

  13. Katarzyna Mielniczek

  14. Oliwia Kopycińska

  15. Ismena Gargalis

  16. Marcelina Kowalczyk

  17. Hanna Gnyp

  18. Bartosz Rubczyński

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI   GIMNAZJUM

  1. Szymon Delak

  2. Mateusz Zienkiewicz

  3. Oliwia Derezińska

  4. Bartek Szczepański

  5. Kacper Olszewski

  6. Kacper Mataczyna

  7. Jakub Żaba

  8. Estera Zając

  9. Adrian Kaziów

  10. Julia Kmiecik

  11. Iga Jabłonowska

  12. Mateusz Deptuła

  13. Marcin Wałowy

  14. Przemysław Leśniowski

  1. Wiktoria Nowak

  2. Natalia Jackowska

  3. Agnieszka Polit

  4. Jakub Kuchniak

  5. Maria Grubizna

  6. Paulina Salamońska

  7. Aleksandra Pierzchała

  8. Zuzanna Paluszkiewicz

  9. Julia Ślecka

  10. Patrycja Abramowicz

  11. Marcelina Czahajda

  12. Ewelina Klimowicz

  13. Małgorzata Dominiak

  14. Sara Preneta

 

 

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: