31 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna Żary 2021

31 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna Żary 2021

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Stand – Up w Lunie

Stand - Up w Lunie

Żarski Dom Kultury zaprasza na ...

Więcej...

Sztywny Pal Azji – koncert w LUNIE

Sztywny Pal Azji - koncert w LUNIE

Żarski Dom Kultury zaprasza na ...

Więcej...

Komunikat w sprawie Lubuskiego Festiwalu Piosenki

Szanowni Państwo, informujemy, że ze względu ...

Więcej...

„TanArt” solo duo group

TanArt solo duo group

Stowarzyszenie Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

Harmonogram Powiatowego Przeglądu Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2021

Informujemy, że w związku z aktualnymi obostrzeniami Lubuski Festiwal Piosenki odbędzie się w dniu 20 marca 2021 r. od godz. 10.00 w sali widowiskowej „Luna” ŻDK, ul. Okrzei 35 w formie hybrydowej (przesłuchań lub nagrań) z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Impreza jest zamknięta dla publiczności. Całość będzie transmitowane online.

Wytyczne odnośnie nagrań znajdują się w regulaminie wydarzenia (Załącznik nr 4 – wytyczne do nagrań):

Nagrania należy dostarczyć najpóźniej do czwartku 18 marca 2021 r. przy pomocy serwisu WeTransfer drogą elektroniczną  (na adres: grzegorz.kowalczuk@dkzary.pl lub sekretariat@dkzary.pl).

Harmonogram:

godz. 10.00 – Trzebiel, Olbrachtów, Tuplice

  1. Igor Tomaczak (II)

  2. Kinga Bućkowska (III)

  3. Oliwia Suska (II)

  4. Dawid Gawinkowski (II)

  5. Maja Terlecka (III)

  6. Natalia Kowalska (III)

godz. 11.00 – Lubsko, Łęknica

  1. Blanka Borys (III)

  2. Hanna Łuczak (III)

  3. Hanna Sułkowska (II)

  4. Zuzanna Dżumyło (II)

  5. Maja Smuźniak (III)

godz. 12.00 – ŻDK,ZSE, LO, SP nr 10 (Żary)

  1. Prognoza Niepogody (IV)

  2. Milena Wójtowicz (IV)

  3. Oliwia Jaworska (IV)

  4. Weronika Flaga (IV)

  5. Zofia Zabłocka (II)

  6. Antonina Lesicka (II)

godz. 13.00 – KSP, SP nr 2 (Żary)

  1. Samanta Kopko (I)

  2. Hanna Sojka (III)

  3. Anna Fruk (IV)

  4. Paulina Kamińska (III)

  5. Luiza Sługocka (II)

  6. Karolina Chomont (I)

godz. 14.00 – SSP, SP nr 5, SOA (Żary)

  1. Lena Matecka (III)

  2. Monika Matecka (III)

  3. Zosia Siekierzyńska (II)

  4. Laura Kosińska (I)

  5. Aleksander Kalemba (II)

  6. Maja Gontarczyk (II)

  7. Eliza Górska (II)

godz. 15.00 – Jasień

  1. Sebastian Żuk (III)

  2. Julia Koszałka (I)

  3. Gabriela Wiśniewska (I)

  4. Michalina Konował (II)

  5. Inga Wujciów (II)

  6. Szymon Grochowski (IV)

  7. Miłosz Skrzypa (II)

  8.  

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: