„Chwila” – spektakl Teatrów Tańca ŻDK

Chwila - spektakl Teatrów Tańca ŻDK

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl "Chwila" w wykonaniu Teatrów Tańca ŻDK. Reżyseria i choreografia Bożena Wróbel. 2 lutego  2019 ...

Więcej...

Ferie w ŻDK

Ferie w ŻDK

 Sala widowiskowa „Luna” ŻDK, ul. Okrzei 35 I TYDZIEŃ 15-18.01 – godz. 11.00- 14.00 Warsztaty tańca współczesnego, teatru , filmu i scenografii– ...

Więcej...

„Chwila” – spektakl Teatrów Tańca ŻDK

Chwila - spektakl Teatrów Tańca ŻDK

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl "Chwila" w wykonaniu Teatrów Tańca ŻDK. Reżyseria i choreografia Bożena Wróbel. 31 stycznia 2019 ...

Więcej...

Jeszcze jeden spektakl Teatru Capitol

banner UWAGA!  ze względu na wielkie zainteresowanie spektaklem, zdecydowaliśmy o wystawieniu drugiego seansu  !!!  Teatr Capitol i Żarski Dom Kultury Zapraszają na spektakl Kiedy Kota Nie Ma ... 12 luty 2016, godz. 20.15 Sala widowiskowa Luna Żary ul. Okrzei 35 . Bilety 80,00 zł. Do nabycia w ŻDK  Wrocławska 7 bt_kup
banner „KIEDY KOTA NIE MA…” JOHNIE MORTIMER & BRIAN COOKE

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?  - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!  Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

teatr capitol

bt_kup

 

W spektaklu wystąpią:

  • Viola ArlakViola-Arlak "Hotel 52"," Ja to mam szczęście", "Linia Życia","Grzeszni i Bogaci", "Złotopolscy", "Naznaczony", "39,5". "M jak miłość", "Tajemnica twierdzy szyfrów", "Kryminalni"
 
  • Wojciech Wysocki wojciech-wysocki "Na Wspólnej","Ranczo","Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Pogoda na piątek", M jak miłość", "Zostać miss", "Samo życie", "Kocham Klarę", "Listy miłosne", "Ostatnia misja", "Miodowe lata", i wiele innych ról teatralnych i filmowych.
 
  • Jacek Lenartowiczjacek_lenartowicz"Lawstorant", "RajUstopy", "Boża podszewka II", "Klinika samotnych serc", "Palimpsest", "U fryzjera","Niania", "Odwróceni", "Doręczyciel", "Plebania", "Ojciec Mateusz", "Prosta historia o miłości", "Pierwsza miłość", "Strażacy"
 
  • Cynthia Kaszyńskakaszynska "Czwarta władza", "Chopin. Pragnienie miłości", "Adam i Ewa", "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Trzy szalone zera", "Klan", "Kawalerskie życie na obczyźnie", "W środku Europy", "Rzeka kłamstwa", "Urodzenie w Uniejowie"
 
  • Marysia  Dejmek dejmek "Rodzinka.pl", "Barwy Szczęścia", "Komisarz Alex ", "Zasady Gry", "Krew z krwi", "Nad rozlewiskiem...",  "Na dobre i na złe","Ojciec Mateusz, "W  imieniu diabła", "Wiadomości z drugiej ręki", "Prosto w serce", "Szelest", "Randka w ciemno", "Siostry", "Faceci do wzięcia", "Żołnierze wyklęci", "Na wspólnej", "Matka swojej matki"
 
  • Zofia Zborowskazborowska"Złoto dezerterów", "Streak", "Po kryjomu", "Miłość na wybiegu",  "Robert Mitchum nie żyje", "Kanadyjskie sukienki","Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", "Słaba płeć?", "Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy", "Ralph Demolka", "Let It Shine ", "Piorun i magiczny dom", "Powstanie Warszawskie"
    Reżyseria: Andrzej Rozhin   

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: