„Chwila” – spektakl Teatrów Tańca ŻDK

Chwila - spektakl Teatrów Tańca ŻDK

 Żarski Dom Kultury zaprasza na spektakl "Chwila" w wykonaniu Teatrów Tańca ŻDK. Reżyseria i choreografia Bożena Wróbel. 5 stycznia 2019 ...

Więcej...

FINAŁ WOŚP 13-01-2019 NABÓR WOLONTARIUSZY

FINAŁ WOŚP 13-01-2019 NABÓR WOLONTARIUSZY

27. Finał WOŚP Miło Nam poinformować, iż Fundacja WOŚP wyraziła zgodę na utworzenie w Żarskim Domu Kultury w Żarach, Sztabu 27 ...

Więcej...

Protokół eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Poniżej protokoły posiedzenia jury eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie:

Olga Olejnik, Daniela Giecold,  Waldemar Dybalski postanowiło:

 

Kategoria I  

Po wysłuchaniu 38 prezentacji w I grupie wiekowej , postanowiło przyznać nagrody i zakwalifikować do przeglądu wojewódzkiego następujące osoby:

  • Antoni Szewczyk                  ZSP Jasień
  • Zuzanna Wacowska             ZS Mirostowice Dolne
  • Natalia Wacowska                ZS Mirostowice Dolne

Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

  • Kornelia Kotwica                SP  Tuplice
  • Oktawian Dzido                   ZS Mirostowice Dolne
  • Oliwia Waszak                     SP 1 Lubsko
  • Julia  Ślebiedzińska             ZSP Łęknica
  • Bartłomiej Paluszkiewicz   ZS  Tuplice
  • Zuzanna Wesołowska         SP Nowe Czaple
  • Marta Nowakowska            SP 2 Lubsko
  • Zuzanna Janiak                    SP Jasień
  • Julia Szymczak                     SP Mierków

Kategoria II 

Po wysłuchaniu 36 prezentacji w II grupie wiekowej , postanowiło przyznać nagrody i zakwalifikować do przeglądu wojewódzkiego następujące osoby:

  • Kacper Koźlik                      SP2 Żary
  • Jakub Sulikowski                SSP Żary
  • Karina Juncewicz                SP 3 Lubsko

Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

  • Malwina Sudejko                Biblioteka Olbrachtów
  • Karolina Kotwicka              NSP  Mierków
  • Aleksandra Penksa             ZS Mirostowice Dolne
  • Julia Chwieszczennik         SP 1 Lubsko

Kategoria III 

Po wysłuchaniu 25 prezentacji w III grupie wiekowej , postanowiło przyznać nagrody i zakwalifikować do przeglądu wojewódzkiego następujące osoby:

  • Jakub Kosiński       ZS Grabik
  • Sara Preneta            ZS Tuplice
  • Kamil Żurawicki     PDD Lubsko

Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

  • Jakub Stec                           GIM 3 Żary
  • Martyna Komenda             KGIM Żary
  • Wiktoria Delejowska         ZS Tuplice
  • Olga Skokowska                 GIM Brody
  • Karolina Banasiak                ZS Bieniów

 

Wszyscy recytatorzy eliminacji powiatowych otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Żary i Żarski Dom Kultury

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: