Krzysztof Daukszewicz w Lunie ŻDK

Krzysztof Daukszewicz w Lunie ŻDK

Żarski Dom Kultury zaprasza na występ Krzysztofa Daukszewicza w kabaretowym programie słowno muzycznym. 24 luty 2018 r. godzina 18.00, ...

Więcej...

Andrzej Poniedzielski w Żarach

Andrzej Poniedzielski w Żarach

 Żarski Dom Kultury zaprasza na występ   Andrzeja Poniedzielskiego:  MELO-NIE-DRAMAT - Sala Widowiskowa ŻDK "Luna", 09.03.2018 godz. 19:00 Bilety w cenie 70 zł, do ...

Więcej...

Spektakl Teatrów Tańca ŻDK  26 stycznia – LUNA

Spektakl Teatrów Tańca ŻDK 26 stycznia - LUNA

  ŻDK zaprasza na spektakl Teatrów Tańca Żarskiego Domu Kultury. 26 stycznia 2018, godz. 18.00. Sala widowiskowa "Luna", ul. Okrzei 35. Reżyseria ...

Więcej...

Spektakl Teatru Capitol – Skok w bok

Spektakl Teatru Capitol - Skok w bok

 Żarski  Dom Kultury zaprasza na spektakl Teatru Capitol z Warszawy pod tytułem  SKOK W BOK . 11 lutego 2018 godz. 16.00.  Sala ...

Więcej...

Protokół eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Poniżej protokoły posiedzenia jury eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Olga Olejnik, Daniela Giecold,  Waldemar Dybalski postanowiło:
 

Kategoria I  

Po wysłuchaniu 38 prezentacji w I grupie wiekowej , postanowiło przyznać nagrody i zakwalifikować do przeglądu wojewódzkiego następujące osoby:
  • Antoni Szewczyk                  ZSP Jasień
  • Zuzanna Wacowska             ZS Mirostowice Dolne
  • Natalia Wacowska                ZS Mirostowice Dolne
Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:
  • Kornelia Kotwica                SP  Tuplice
  • Oktawian Dzido                   ZS Mirostowice Dolne
  • Oliwia Waszak                     SP 1 Lubsko
  • Julia  Ślebiedzińska             ZSP Łęknica
  • Bartłomiej Paluszkiewicz   ZS  Tuplice
  • Zuzanna Wesołowska         SP Nowe Czaple
  • Marta Nowakowska            SP 2 Lubsko
  • Zuzanna Janiak                    SP Jasień
  • Julia Szymczak                     SP Mierków

Kategoria II 

Po wysłuchaniu 36 prezentacji w II grupie wiekowej , postanowiło przyznać nagrody i zakwalifikować do przeglądu wojewódzkiego następujące osoby:
  • Kacper Koźlik                      SP2 Żary
  • Jakub Sulikowski                SSP Żary
  • Karina Juncewicz                SP 3 Lubsko
Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:
  • Malwina Sudejko                Biblioteka Olbrachtów
  • Karolina Kotwicka              NSP  Mierków
  • Aleksandra Penksa             ZS Mirostowice Dolne
  • Julia Chwieszczennik         SP 1 Lubsko

Kategoria III 

Po wysłuchaniu 25 prezentacji w III grupie wiekowej , postanowiło przyznać nagrody i zakwalifikować do przeglądu wojewódzkiego następujące osoby:
  • Jakub Kosiński       ZS Grabik
  • Sara Preneta            ZS Tuplice
  • Kamil Żurawicki     PDD Lubsko
Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:
  • Jakub Stec                           GIM 3 Żary
  • Martyna Komenda             KGIM Żary
  • Wiktoria Delejowska         ZS Tuplice
  • Olga Skokowska                 GIM Brody
  • Karolina Banasiak                ZS Bieniów
  Wszyscy recytatorzy eliminacji powiatowych otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Żary i Żarski Dom Kultury

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: