XLII Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki „Salon Jesienny ” Żary 2018

XLII Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki Salon Jesienny Żary 2018

 Burmistrz Miasta Żary,  Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Żarski Dom Kultury  zapraszają do udziału w: XLII  OTWARTYM WOJEWÓDZKIM   ...

Więcej...

XXVIII Krajowy Salon Fotografii Artystycznej  – Żary 2018

XXVIII Krajowy Salon Fotografii Artystycznej - Żary 2018

 Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom Kultury i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zapraszają do udziału w: XXVIII Krajowym Salonie ...

Więcej...

Alosza Awdiejew  z zespołem

Alosza Awdiejew z zespołem

 Żarski Dom Kultury zaprasza na koncert  Aloszy Awdiejewa 12 października 2018 r. godz. 19.00  sala widowiskowa "Luna", Okrzei 35 Bilety w ...

Więcej...

Komedia Teatralna ” Ostatnia Wola Papy”

Komedia Teatralna Ostatnia Wola Papy

Żarski Dom Kultury zaprasza na komedię teatralną: Ostatnia Wola Papy 6 października 2018, godz. 18.00. Sala widowiskowa "Luna" ul. Okrzei 35. Bilety ...

Więcej...

Przegląd Wojewódzki 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Żarski Dom Kultury zaprasza na przegląd wojewódzki 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. 19 i 20 kwietnia w sali widowiskowej ŻDK Luna przy ul. Okrzei 35, od godz. 10.00, laureaci przeglądów powiatowych będą prezentować się w kategorii recytacji, wywiedzione ze słowa, poezji śpiewanej oraz teatrze jednego aktora, ubiegając się o reprezentowanie województwa lubuskiego na spotkaniach centralnych. Podsumowaniem spotkań będzie Koncert Galowy, na który zapraszamy 20 kwietnia o godz. 15.00.

PROGRAM:

piątek 19.04 godz. 10.00-14:30 – prezentacje recytatorów i wywiedzione ze słowa (cz. I, II, II) godz. 16.00 – koncert poezji śpiewanej godz. 19:00-20:30 - prezentacje recytatorów i wywiedzione ze słowa (cz. IV,) godz. 21.00 – teatry jednego aktora sobota 20.04 godz. 10.00 – teatry jednego aktora godz. 15.00 – KONCERT GALOWY w uczestników konkursu oraz ogłoszenie wyników konkursu

Piątek 19.04.

godz. 10.00 - RECYTACJA część 1  
  • Jagoda Urbankiewicz- wywiedzione ze słowa – Żagań
  • Piotr Palus– recytacja– Gubin
  • Justyna Madyda– recytacja- Międzyrzecz
  • Mateusz Nietrebiak- recytacja- Żary
  • Martyna Juszczyk– recytacja- Nowa Wieś
  • Małgorzata Najdek- recytacja- Szprotawa
  • Daria Izydorczyk- recytacja- Sława
  • Bartosz Lenda- recytacja- Gubin
  • Roksana Klimczak- recytacja- Sulęcin
  • Maciej Hanusek– wywiedzione ze słowa - Szprotawa
  Część 2  
  • Karolina Prelesiak– wywiedzione ze słowa – Międzyrzecz
  • Katarzyna Wąsiek- recytacja- Sława
  • Krzysztof Swereda- recytacja- Kożuchów
  • Emilia Ossowska- recytacja- Lubsko
  • Justyna Śleżyńska- recytacja- Szprotawa
  • Alicja Wróbel- recytacja- Żary
  • Agata Brykalska- recytacja- Nowa Sól
  • Magdalena Kurek- recytacja- Sława
  • Roksana Góral– wywiedzione ze słowa – Skwierzyna
Część 3
  • Marzena Kuczyńska– wywiedzione ze słowa - Gorzów Wlkp
  • Konrad Gramont- recytacja- Nowa Sól
  • Karolina Kwiecień- recytacja– Żary
  • Agnieszka Kaczmarek - recytacja– Gorzów Wlkp
  • Patrycja Marcinkiewicz - recytacja– Sulęcin
  • Mateusz Woźniak- recytacja- Gorzów Wlkp
  • Anna Szafraniec– wywiedzione ze słowa – Krosno Odrz
  • Maksymilian Staniszewski - recytacja– Żary
  • Izabela Rudczuk- recytacja- Gorzów Wlkp
  • Damian Rudnicki– wywiedzione ze słowa - Gubin
godz. 14.30 – obiad 14.30 – próba koncertu poezji śpiewanej 16.00 - KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ   część 1
  • Maria Madej– Zielona Góra
  • Małgorzata Hryniewicz – Zielona Góra
  • Natalia Michalina Krysik – Zielona Góra
  • Anna Gajdamowicz - Zielona Góra
  • Anna Bandiak– Żary
  • Patryk Rybarczyk- Gorzów Wlkp
  część 2
  • Monika Jarmusik– Żary
  • Szymon Rzeszowski– Żagań
  • Andżelika Biernacka- Starościn
  • Magdalena Drzymała– Nowa Sól
  • Monika Olkowska– Sulechów
  • Marlena Siwa- Żary
18.00 – kolacja 19.00 - RECYTACJA   Część 4
  • Maciej Wojciechowski – wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
  • Karolina Waszkiewicz - recytacja– Sulęcin
  • Marcin Marczyk- recytacja- Żary
  • Kaja Janiszewska- recytacja– Zielona Góra
  • Daniel Jacek Stachuła - wywiedzione ze słowa – Sulechów
  • Marek Koczorowski- recytacja- Żary
  • Kamila Winkler- recytacja– Zielona Góra
  • Alicja Stefańczyk- recytacja– Krosno Odrz
  • Monika Olkowska– wywiedzione ze słowa – Sulechów
  • Karolina Pachurka– wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
godz. 21.00 - TEATRY JEDNEGO AKTORA
  • Kamila Winkler – Zielona Góra
  • Róża Liwia Adamska – Sulechów
  • Anna Świerzowska – Rzepin
 

Sobota 20.04.

godz. 8.30 – śniadanie godz. 10.00 - TEATRY JEDNEGO AKTORA
  • Krzysztof Swereda– Kożuchów
  • Adrianna Boś– Otyń
  • Magdalena Budzyniak – Nowa Sól
godz. 12.30 – próba koncertu galowego godz. 13.30 - obiad godz. 15.00 – KONCERT GALOWY oraz odczytanie werdyktu jury i wręczenie nagród   Prezentacje we wszystkich kategoriach konkursowych odbywają się w sali widowiskowej ŻDK „luna”, ul. Okrzei 35.   Zakwaterowanie uczestników oraz śniadanie -Hotel Janków, ul. Długosza 13.   Wyżywienie (obiady i kolacje) – Bar „Hong – Ha”, UL. Okrzei (obok Sali widowiskowej ŻDK „Luna”)    

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: