Zostań Wolontariuszem WOŚP

Zostań Wolontariuszem WOŚP

Zostań wolontariuszem WOŚP. Czekamy na ...

Więcej...

Przegląd Wojewódzki 61 OKR Żary 8-9.04.2016r. program

Przegląd Wojewódzki
61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Żary 8-9.04.2016r

Program

Piątek 8.04  godz.10.00 – RECYTACJA

Część 1

Martyna Juszczyk – wywiedzione ze słowa – Międzyrzecz
Aleksandra Szklarska – recytacja – Lubsko
Karolina Napierała – recytacja – Gubin
Justyna Rybak – recytacja – Żary
Mateusz Sieńczuk – recytacja – Nowa Sól
Justyna Nowakowska – recytacja – Lubsko
Bartosz Wojnarowski – recytacja – Krosno
Natalia Konopska – recytacja – Gubin
Paulina Niwińska – recytacja – Ośno
Karolina Pachurka – recytacja – Zielona Góra

Część 2

Joanna Makucka – wywiedzione ze słowa – Rzepin
Karol Bijata – recytacja – Żary
Łukasz Kaźmierczak – recytacja – Nowa Sól
Mateusz Gałka – recytacja – Międzyrzecz
Bernardyna Osińska – recytacja – Stary Raduszec
Aleks Joński – recytacja – Nowa Sól
Alicja Wróbel – recytacja – Żary
Klaudia Pomazana – recytacja – Ośno
Kamil Tomes – recytacja – Nowa Sól

Część 3

Joanna Durda – recytacja – Ośno
Maciej Wojciechowski – wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
Patryk Kamiński – recytacja – Gorzów Wlkp
Grzegorz Kołodyński – recytacja – Muszkowo
Denis Okraska – recytacja – Międzyrzecz
Julia Adamczyk – recytacja – Gorzów Wlkp.
Agata Cogiel – recytacja – Sulechów
Jakub Filipkiewicz – recytacja – Międzyrzecz
Dagmara Dudurycz – recytacja – Sulęcin

Część 4

Kacper Walczak – wywiedzione ze słowa – Sulechów
Konrad Gramont – recytacja – Nowa Sól
Marta Pohrebny – recytacja – Zielona Góra
Wojciech Grzegorczyn – recytacja – Sulechów
Mateusz Sadurski – recytacja – Zielona Góra
Jakub Świech – recytacja – Gorzów Wlkp
Marta Bieława – recytacja – Zielona Góra
Weronika Bejman – recytacja – Szprotawa
Jakub Klimczyk – wywiedzione ze słowa – Sulechów

godz. 15.15 – obiad

16.15 – próba koncertu poezji śpiewanej

17.30 – KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ

Część 1

Weronika Bejman – Szprotawa
Katarzyna Mielnik – Gorzów Wlkp
Paulina Majkowska – Międzyrzecz
Alicja Dawidowicz – Zielona Góra
Karolina Iwan – Gorzów Wlkp

Część 2

Julita Jania – Nowe Miasteczko
Kornelia Bielińska – Szprotawa
Kaja Frankiewicz – Zielona Góra
Aleksandra Michalak – Krosno
Kamila Wiśniewska – Szprotawa

19.30 – kolacja

20.30 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

Piotr Olszewski – Żary
Adrianna Kołpak – Nowa Sól
Julia Adamczyk – Gorzów Wlkp
Marta Pohrebny – Zielona Góra

Sobota 09.04   godz. 9.00 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

Oliwia Wiśniewska – Zielona Góra
Anna Rubis – Szprotawa
Emilia Satała – Zielona Góra
Adrianna Machalica – Zielona Góra

godz. 13.00 – obiad

godz. 15.00 – KONCERT GALOWY
oraz odczytanie werdyktu jury i wręczenie nagród


Prezentacje we wszystkich kategoriach konkursowych odbywają się w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35.

Zakwaterowanie uczestników oraz śniadanie – Hotel Janków, ul. Długosza 13.

Wyżywienie (obiady i kolacje) – Bar „Hong – Ha”, UL. Okrzei (obok Sali widowiskowej ŻDK „Luna”)

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: