32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

PRO ARTE w Żarskim Domu Kultury

PRO ARTE w Żarskim Domu Kultury

Informacja  o  programie Promocji Twórczej ...

Więcej...

11 HYBRYDOWE OPEN DOOR DANCE CHALLANGE – ŻARY 2021 (protokół, galeria)

W festiwalu Open Door Dance Challange – Żary 2021 około tysiąca tancerzy zaprezentowało swoje umiejętności, w 108 prezentacjach z 22 klubów tanecznych z całej Polski. Żary  reprezentowały zespoły „Piruet”, które zdobyły: 7 pierwszych miejsc i 3 drugie. Gratulujemy wszystkim sukcesów.
 
PROTOKÓŁ FESTIWALU OPEN DOOR DANCE CHALLENGE ŻARY 2021

który odbył się 22 MAJA 2021 r.

Rada Artystyczna w składzie:

  • p. Maja Lewicka – Przewodnicząca,
  • p. Sebastian Gębura,
  • p. Zbigniew Karbowski,

przyznała puchary, dyplomy i wyróżnienia następującym zespołom:

 

Nagrodę GRAND PRIX otrzymali ADEPCI GTT GLIWICE – za choreografię „Kupałnocka”

Nagrodę GRAND PRIX otrzymało STUDIO TAŃCA LET’S DANCE – za wysoką jakość prezentacji zespołów

Nagrodę specjalną i tytuł najbardziej energetycznego tancerza festiwalu zdobył MICHAŁ SZEWCZAK z zespołu SUPER KIDS (ZIELONA GÓRA)

Debiuty w kategorii 4-6 lat:

  • FIGLE (ZIELONA GÓRA)
  • GOLD 4 (MIĘDZYRZECZ)
  • PIRUET 4 (ŻARY)
  • REMIX 3 SKWIERZYNA (SKWIERZYNA)

Debiuty w kategorii 7-9 lat:

  • AMSONIA (ZIELONA GÓRA)
  • ANCYMONKI (ZIELONA GÓRA)
  • A-TEAM (ZIELONA GÓRA)
  • FUNKY KIDS (ZIELONA GÓRA)
  • GOLD 3 (MIĘDZYRZECZ)
  • KEEPONKI (ZIELONA GÓRA)
  • PIRUET 3 (ŻARY)
  • TUTU (ZIELONA GÓRA)
  • FORMACJA HIP-HOP

Kategoria 4 – 6 lat

  • FIGLE (ZIELONA GÓRA) – I MIEJSCE
  • FORMACJA HIP-HOP

Kategoria 7 – 9 lat

  • A-TEAM (ZIELONA GÓRA) – I MIEJSCE
  • ANCYMONKI (ZIELONA GÓRA) „Boom! Shake the room” – II MIEJSCE
  • FUNKY KIDS (ZIELONA GÓRA) – III MIEJSCE
  • JUMPIKI (SULECHÓW) – III MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP

Kategoria 10 – 12 lat

  • TALENCIAKI (ZIELONA GÓRA), ”Gangsta Paradajs” – I MIEJSCE
  • MEGA TEAM (ZIELONA GÓRA) – I MIEJSCE
  • NASA (ZIELONA GÓRA), „Together again” – II MIEJSCE
  • BAKCYLE (ZIELONA GÓRA) – II MIEJSCE
  • EKIPA DZIKA (ZIELONA GÓRA) – III MIEJSCE
  • IMPULS (ZIELONA GÓRA) – III MIEJSCE
  • JUMP COOL (ZBĄSZYNEK) – III MIEJSCE
  • CHECK THIS OUT (ZIELONA GÓRA) – III MIEJSCE
  • SUPER KIDS (ZIELONA GÓRA) – WYRÓŻNIENIE
  • MEGA IMPULS (ZIELONA GÓRA) – WYRÓŻNIENIE
  • MINI BOX (KROSNO ODRZAŃSKIE), „Szkoła” – WYRÓŻNIENIE
  • JUMP MINI MINI (SULECHÓW) – WYRÓŻNIENIE

FORMACJA HIP-HOP

Kategoria 13 – 15 lat

  • DREAM TEAM (ZIELONA GÓRA), „Megabunny attack dope saint Jude” – I MIEJSCE
  • RESPEKT BIS (LEGNICA), „The gift”– II MIEJSCE
  • FERAJNA (ZIELONA GÓRA) „Wyloguj się do życia” – II MIEJSCE
  • GRUFA (ZIELONA GÓRA), „Punctual” – III MIEJSCE
  • JUMP MINI (SULECHÓW) – III MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP

Kategoria 16 – 18 lat

  • JUMP WAKE UP (BABIMOST) – I MIEJSCE
  • WAVE (ZIELONA GÓRA) – II MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP

Kategoria 18+

  • CRUSHING CREW (ZIELONA GÓRA) – I MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP SHOW

Kategoria 7 – 9 lat

  • KEEPONKI (ZIELONA GÓRA), „Dancehall” – I MIEJSCE
  • ANANASY (ZIELONA GÓRA) – II MIEJSCE
  • JUMP COOL MINI (ZBĄSZYŃ) – III MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP SHOW

Kategoria 10 – 12 lat

  • DANCEHALL KIDS (ZIELONA GÓRA), „One love, one dance” – I MIEJSCE
  • MINI RESPEKT (LEGNICA), „Super Mario” – II MIEJSCE
  • JUMP COOL KIDS (ZBĄSZYŃ) – III MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP SHOW

Kategoria 13 – 15 lat

  • GOLDIES (ZIELONA GÓRA) – I MIEJSCE
  • SUMMER VIBES (ZIELONA GÓRA) – II MIEJSCE

FORMACJA HIP-HOP SHOW

Kategoria 18+

  • GIRLS UP (ZIELONA GÓRA), „Ladies dance” – I MIEJSCE
  • FEVER (ZIELONA GÓRA), „Dancehall” – II MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA JAZZOWEGO

Kategoria 6 – 9 lat

  • AMSONIA (ZIELONA GÓRA), „Melodia” – I MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA JAZZOWEGO

Kategoria 10 – 12 lat

  • REMIX 2 MIĘDZYCHÓD (MIĘDZYCHÓD), „Jak anioł” – I MIEJSCE
  • SUPER STARS (WROCŁAW), „Oddech” – II MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA JAZZOWEGO

Kategoria 13 – 15 lat

  • REMIX 1 MIĘDZYCHÓD (MIĘDZYCHÓD), „It’s all coming back to me” – I MIEJSCE
  • AMSONIA (ZIELONA GÓRA), „Oddech” – II MIEJSCE
  • SOFIJA OBORNIKI ŚLĄSKIE (OBORNIKI ŚLĄSKIE), „Kalifornia” – III MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA MODERN-JAZZ

Kategoria 4 – 6 lat

  • PIRUET 4 (ŻARY), „A ja tańczyć chcę” – I MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA MODERN-JAZZ

Kategoria 7 – 9 lat

  • PIRUET 3 (ŻARY), „Skrzydlaty elf” – I MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA MODERN-JAZZ

Kategoria 10 – 12 lat

  • PIRUET 2 (ŻARY), „Spójrz na mnie” – I MIEJSCE
  • ARYTMIA MINI (WROCŁAW), „2 circles” – II MIEJSCE
  • SOFIJA ŻMIGRÓD (ŻMIGRÓD), „Pocahontas” – III MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA MODERN-JAZZ

Kategoria 13 – 15 lat

  • SOFIJA ŻMIGRÓD (ŻMIGRÓD), „Trio” – I MIEJSCE
  • PIRUET 1 (ŻARY), „Zaufaj sobie” – II MIEJSCE
  • SOFIJA TRZEBNICA (TRZEBNICA), „Przetrwanie” – III MIEJSCE
  • REMIX 1 MIĘDZYCHÓD (MIĘDZYCHÓD), „My body is a cage” – III MIEJSCE
  • MINI STARS (WROCŁAW), „Bella ciao” – WYRÓŻNIENIE

FORMACJA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Kategoria 7 – 9 lat

  • PIRUET 3 (ŻARY), „Taneczne fantazje” – I MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Kategoria 10 – 12 lat

  • ARYTMIA MINI (WROCŁAW), „Pułapka” – I MIEJSCE
  • PIRUET 2 (ŻARY), „Szukając siebie” – II MIEJSCE
  • GOLD 2 (MIĘDZYRZECZ), „We are free” – III MIEJSCE
  • GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO MALUTKIE KIE (ŁĘCZYCA), „Na polanie” – WYRÓŻNIENIE
  • SOFIJA OBORNIKI ŚLĄSKIE (OBORNIKI ŚLĄSKIE), „Cisza” – WYRÓŻNIENIE
  • SOFIJA MILICZ (MILICZ), „Melodia” – WYRÓŻNIENIE

FORMACJA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Kategoria 13 – 15 lat

  • SOFIJA MILICZ (MILICZ), „Gloria” – I MIEJSCE
  • SOFIJA TRZEBNICA (TRZEBNICA), „Przeznaczenie” – II MIEJSCE
  • GOLD 1 (MIĘDZYRZECZ), „War of heards” – III MIEJSCE
  • SOFIJA TRZEBNICA (TRZEBNICA), „Przyjaźń” – WYRÓŻNIENIE

FORMACJA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Kategoria 16 – 18 lat

  • WISIENKI 4 (SIERAKÓW), „Lustro” – I MIEJSCE

FORMACJA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO

Kategoria 18+

  • PIRUET (ŻARY), „Szukając wyjścia” – I MIEJSCE
  • GLIWICKI TEATR TAŃCA (GLIWICE), „Przepływ” – II MIEJSCE

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

Kategoria 4 – 6 lat

  • GOLD 4 (MIĘDZYRZECZ), „Kucyki” – I MIEJSCE

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

Kategoria 7 – 9 lat

  • GOLD 3 (MIĘDZYRZECZ), „Rio” – I MIEJSCE
  • TUTU (ZIELONA GÓRA), „W chmurach” – II MIEJSCE

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

Kategoria 10 – 12 lat

  • REMIX 2 SKWIERZYNA (SKWIERZYNA), „Never” – I MIEJSCE
  • SOFIJA MILICZ (MILICZ), „Kaktus” – II MIEJSCE
  • GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO MALUTKIE KIE (ŁĘCZYCA), „Ptaki” – II MIEJSCE
  • MINI SUPER STARS (WROCŁAW), „Żołnierki” – WYRÓŻNIENIE

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

Kategoria 13 – 15 lat

  • WISIENKI 3 (SIERAKÓW), „Szach-mat” – I MIEJSCE
  • SOFIJA OBORNIKI ŚLĄSKIE (OBORNIKI ŚLĄSKIE), „Jest jak jest” – I MIEJSCE
  • SOFIJA MILICZ (MILICZ), „Enigma” – II MIEJSCE
  • REMIX 1 SKWIERZYNA (SKWIERZYNA), „Lirycznie” – II MIEJSCE
  • SOFIJA ŻMIGRÓD (ŻMIGRÓD), „Papier” – III MIEJSCE
  • CRAZY 2 (TRZCIEL), „Serce” – WYRÓŻNIENIE

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

Kategoria 16 – 18 lat

  • GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO KIE (ZGIERZ), „Quo vadis, homo? Dokąd zmierzasz, człowieku?” – I MIEJSCE

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

Kategoria 18+

  • RESPEKT (LEGNICA), „Rain dance” – I MIEJSCE

INSCENIZACJA TANECZNA

Kategoria 4 – 6 lat

  • REMIX 3 SKWIERZYNA (SKWIERZYNA), „Kochamy dinozaury” – I MIEJSCE
  • PIRUET 4 (ŻARY), „Niespokojny sen” – II MIEJSCE

INSCENIZACJA TANECZNA

Kategoria 7 – 9 lat

  • GOLD 3 (MIĘDZYRZECZ), „Myszki” – I MIEJSCE

INSCENIZACJA TANECZNA

Kategoria 10 – 12 lat

  • GOLD 2 (MIĘDZYRZECZ), „Upiór w operze” – I MIEJSCE
  • SOFIJA ŻMIGRÓD (ŻMIGRÓD), „Muzyka” – II MIEJSCE
  • ARYTMIA MINI (WROCŁAW), „Rosalia” – III MIEJSCE
  • GTT W RUCHU (GLIWICE), „Głębia oceanu” – III MIEJSCE

INSCENIZACJA TANECZNA

Kategoria 13 – 15 lat

  • ADEPCI GTT (GLIWICE), „Kupałnocka” – I MIEJSCE
  • PIRUET 1 (ŻARY), „Świątynia bogów” – II MIEJSCE
  • SOFIJA OBORNIKI ŚLĄSKIE (OBORNIKI ŚLĄSKIE), „Kobieta” – II MIEJSCE
  • SOFIJA TRZEBNICA (TRZEBNICA), „Pragnienie” – III MIEJSCE
  • SOFIJA ŻMIGRÓD (ŻMIGRÓD), „Kobieta” – WYRÓŻNIENIE

INSCENIZACJA TANECZNA

Kategoria 16 – 18 lat

  • WISIENKI 4 (SIERAKÓW), „Gorycz ziemi” – I MIEJSCE

INSCENIZACJA TANECZNA

Kategoria 18+

  • PIRUET (ŻARY), „W dążeniu siła” – I MIEJSCE
  • ARYTMIA (WROCŁAW), „Ptaki” – II MIEJSCE

SHOW DANCE

Kategoria 4 – 6 lat

  • REMIX 3 (SKWIERZYNA), „Madagaskar” – I MIEJSCE
  • CRAZY MINI (TRZCIEL), „Seniorita” – II MIEJSCE

SHOW DANCE

Kategoria 7 – 9 lat

  • FUN JOY (SZCZECIN), „Arabska noc” – I MIEJSCE
  • CRAZY 1 (TRZCIEL), „Party dance” – II MIEJSCE

SHOW DANCE

Kategoria 10 – 12 lat

  • REMIX 2 SKWIERZYNA (SKWIERZYNA), „Kostka Rubika” – I MIEJSCE
  • REMIX 2 MIĘDZYCHÓD (MIĘDZYCHÓD), „San shi” – II MIEJSCE
  • MINI STARS (WROCŁAW), „Kapsuła” – III MIEJSCE

SHOW DANCE

Kategoria 13 – 15 lat

  • GOLD 1 (MIĘDZYRZECZ), „Teczka” – I MIEJSCE
  • WISIENKI 3 (SIERAKÓW), „Stewardessy” – II MIEJSCE

SHOW DANCE

Kategoria 18+

  • REMIX 1 SKWIERZYNA (SKWIERZYNA), „Ring” – I MIEJSCE

TEATR TAŃCA

Kategoria 16 – 18 lat

  • GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO KIE (ZGIERZ), „Łódzkie piekło z Przemysłowej” – I MIEJSCE

TEATR TAŃCA

Kategoria 18+

  • ARYTMIA (WROCŁAW), „Zamknięte” – I MIEJSCE
  • TEATR RUCHU PRACOWNIA ARTYSTYCZNA KULTURKA (ŚWIEBODZIN), „Strike a pose” – II MIEJSCE

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: