Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL

 randka_bannerŻarski Dom Kultury zaprasza na spektakl  Teatru Palladium
z Warszawy pod tytułem:

RANDKA  W CIEMNO (na dwie pary)

23 października 2015 godzina 19.00, sala widowiskowa LUNA
cena biletów  normalny – 60,00 PLN, dostawki- 55,00 PLN

Uwaga: ceny biletów  nie są objęte zniżką z tytułu „Karty Dużej  Rodziny” , oraz zniżką z tytułu przynależności do sekcji ŻDK. Nie obowiązują również darmowe karnety.

Obsada :
Ewa Kuklińska
– Alicja Kwiatkowska
– Jacek Kawalec
– Michał Milowicz
Reżyseria: Mirosław Połatyński
Scenografia: Małgorzata Filipiak – Kwiatkowska
Muzyka: Holly Cole  RANDKA W CIEMNO NA DWIE PARY (LOOKING)Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia ?
Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy.
Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?
Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym. 

Ewa Kuklińska

Ewa Kuklińska

Alicja Kwiatkowska

Alicja Kwiatkowska

Jacek Kawalec i Michał Milowicz

Jacek Kawalec i Michał Milowicz

Michał Milowicz i Jacek Kawalec

Michał Milowicz i Jacek Kawalec

 

Skip to content