Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Galerie   /  2015-04-18 Warsztaty taneczne pt.”ŚWIADOMY RUCH” w Kunicach

2015-04-18 Warsztaty taneczne pt.”ŚWIADOMY RUCH” w Kunicach

Warsztaty taneczne pt.”ŚWIADOMY RUCH” prowadzone  przez instruktora Agnieszkę Jodłowską 17.04. i 18.04.2015r w ŻDK filii „Kunice”.  Na zdjęciach uczestnicy warsztatów:członkowie zespołu „Sama Śmietanka” (młodsi) i zespołu „Twistter” (starsi).

Komentarzy

 • 25 kwietnia 2015

  NaZawsze

  W „getcie” coś się dzieje ? Nie może być … przecież to „specyficzne środowisko” ( można było w prost napisać -patologia a co!! ) .
  Przecież w filii nic się nie odbywa , jedynie pracownik wyszedł i na tym koniec ( wg. regionalnej )
  http://www.zary-zagan.regionalna.pl/ps-249072-obiecanki-pani-burmistrz/
  Dlaczego tak jest ? , budynek ma fajną salę dla „garażowych” zespołów , tych co zaczynają .
  Dojazd ? dla niektórych miastowych może być trudny – jazda autobusem do centrum „getta” .. strach się bać . Frekwencja niska narzekacie .. a może by tak plakaty wywiesić ? , ogłoszenie w gazecie dać , ( zapewne jedna odmówi , tym „specyficznym środowiskiem ” nie warto się zajmować , lepiej walnąć kolejną reklamę i zyskać sponsora . Szkoda , że ludzie wykształceni ( tego nie wiem na 100% a szukać na ten temat – szkoda mi mojego czasu , muszę zabezpieczyć swoja posesję przed czyhającymi zwyrodnialcami Kunickimi :D ) zakładam ,że wykształcenie mają , tylko co z tego jak nie potrafią nic zdziałać a tym bardziej zmotywować mieszkańców a nie przekreślać i pisać o nas mieszkańcach KUNIC jak o ludziach gorszej kategorii . Czym sobie zasłużyliśmy ? . Dofinansowanie z UE przepadłoby i to okropne „getto” należy ująć do programu przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej . Założę się, że była ostra debata .. po co im kanaliza .. przecież już tyle czasu obyli się bez niej. Nie lepiej zrobić prowizorkę ? przecież i tak się nie kapniemy …. tekst napisany z dozą sarkazmu , inaczej się nie dało . Następne wybory i kolejne obietnice i robienie z siebie większego głupka ( chodzić po domach i rozdawać głupkowate ulotki , albo baloniki haha!!) . Kończąc , pewnie i tak za długi tekst dla niektórych :D , najbardziej dał ciała R.Krzywotulski .. nie spodziewałam się takich słów , obrażania i ubliżania . Oby sprawdziło się stare ,choć pięknie pasujące powiedzenie – „kto mieczem wojuje, od miecza ginie” … ile osób z Kunic już się odwróciło ? :) , mam nadzieje ,że będzie ich znacznie więcej . Ps – Żary … przedstawiając się mówię ,że mieszkam w Żarach , urodziłam się w Żarach . Żary są moim miastem . Dlatego zastanawiam się skąd i dlaczego taka nagonka na dzielnicę Żar ,czyli Kunice.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content