32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

2015-04-18 Warsztaty taneczne pt.”ŚWIADOMY RUCH” w Kunicach

Warsztaty taneczne pt.”ŚWIADOMY RUCH” prowadzone  przez instruktora Agnieszkę Jodłowską 17.04. i 18.04.2015r w ŻDK filii „Kunice”.  Na zdjęciach uczestnicy warsztatów:członkowie zespołu „Sama Śmietanka” (młodsi) i zespołu „Twistter” (starsi).

Jedna odpowiedź do wpisu “2015-04-18 Warsztaty taneczne pt.”ŚWIADOMY RUCH” w Kunicach”

 1. NaZawsze pisze:

  W „getcie” coś się dzieje ? Nie może być … przecież to „specyficzne środowisko” ( można było w prost napisać -patologia a co!! ) .
  Przecież w filii nic się nie odbywa , jedynie pracownik wyszedł i na tym koniec ( wg. regionalnej )
  http://www.zary-zagan.regionalna.pl/ps-249072-obiecanki-pani-burmistrz/
  Dlaczego tak jest ? , budynek ma fajną salę dla „garażowych” zespołów , tych co zaczynają .
  Dojazd ? dla niektórych miastowych może być trudny – jazda autobusem do centrum „getta” .. strach się bać . Frekwencja niska narzekacie .. a może by tak plakaty wywiesić ? , ogłoszenie w gazecie dać , ( zapewne jedna odmówi , tym „specyficznym środowiskiem ” nie warto się zajmować , lepiej walnąć kolejną reklamę i zyskać sponsora . Szkoda , że ludzie wykształceni ( tego nie wiem na 100% a szukać na ten temat – szkoda mi mojego czasu , muszę zabezpieczyć swoja posesję przed czyhającymi zwyrodnialcami Kunickimi 😀 ) zakładam ,że wykształcenie mają , tylko co z tego jak nie potrafią nic zdziałać a tym bardziej zmotywować mieszkańców a nie przekreślać i pisać o nas mieszkańcach KUNIC jak o ludziach gorszej kategorii . Czym sobie zasłużyliśmy ? . Dofinansowanie z UE przepadłoby i to okropne „getto” należy ująć do programu przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej . Założę się, że była ostra debata .. po co im kanaliza .. przecież już tyle czasu obyli się bez niej. Nie lepiej zrobić prowizorkę ? przecież i tak się nie kapniemy …. tekst napisany z dozą sarkazmu , inaczej się nie dało . Następne wybory i kolejne obietnice i robienie z siebie większego głupka ( chodzić po domach i rozdawać głupkowate ulotki , albo baloniki haha!!) . Kończąc , pewnie i tak za długi tekst dla niektórych 😀 , najbardziej dał ciała R.Krzywotulski .. nie spodziewałam się takich słów , obrażania i ubliżania . Oby sprawdziło się stare ,choć pięknie pasujące powiedzenie – „kto mieczem wojuje, od miecza ginie” … ile osób z Kunic już się odwróciło ? 🙂 , mam nadzieje ,że będzie ich znacznie więcej . Ps – Żary … przedstawiając się mówię ,że mieszkam w Żarach , urodziłam się w Żarach . Żary są moim miastem . Dlatego zastanawiam się skąd i dlaczego taka nagonka na dzielnicę Żar ,czyli Kunice.

Zobacz również: