Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  WOŚP   /  29 Finał WOŚP w ŻDK

29 Finał WOŚP w ŻDK

Zostań wolontariuszem 29. Finału WOŚP

w Żarskim Domu Kultury
Na zgłoszenia czekamy do 4 stycznia 2021 Zachęcamy do dokonywania rejestracji on-line za pośrednictwem internetowej strony iwolontariusz.wosp.org.pl

Szczegóły rejestracji

Wolontariusz pełnoletni samodzielnie za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl, dokonuje zgłoszenia do Sztabu Żarskiego Domu Kultury (Sztab #3218), wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego. W celu weryfikacji danych będziemy się z Państwem kontaktować za pomocą komunikatora Skype.

Rejestracja on-line może zostać dokonana także za pomocą TOKENU.

Wolontariusz otrzymując TOKEN może dokonać rejestracji w Sztabie, od którego go otrzymał. Kod po uprzednim zalogowaniu się należy wpisać w wyszukiwarkę Sztabów na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl

Weryfikacja poprawności danych będzie dokonywana za pomocą komunikatora Skype.

W celu uzyskania numeru TOKEN prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Naszym Sztabem.
Kontakt do Sztabu:

Wolontariusz może także zarejestrować się tradycyjnie w siedzibie Sztabu w ŻDK ul. Wrocławska 7, w godzinach 8.00 – 13.00 (prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny). Warunkiem rejestracji jest wypełnienie ankiety wolontariusza i dostarczenie jej wraz ze zdjęciem.

Ankieta wolontariusza (POBIERZ)

W tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczną oraz mając na uwadze bezpieczeństwo wolontariuszy i pracowników Żarskiego Domu Kultury zachęcamy do dokonywania rejestracji on-line, aby ograniczyć do minimum potrzebną ilości spotkań z wolontariuszami.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariusza. Regulamin wolontariusza do pobrania jest tuta

Szef Sztabu nr 3218
Żarskiego Dom Kultury
Tadeusz Matkowski

Skip to content