Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Cadillac – Koncert w Lunie 24.01.2014, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple…

Cadillac – Koncert w Lunie 24.01.2014, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple…

Żarski Dom Kultury zaprasza na  rewelacyjny koncert zespołu Cadillac, który zagra covery Pink Floyd, Deep Purple, Led Zepelin, INXS. Koncert odbędzie się w SOBOTĘ  24.01.2015  o godzinie 18.00  w Sali widowiskowej LUNA w Żarach ul. OKrzei 35. Ceny biletów : normalny 15,00 zł , ulgowy 12.00 zł (dla członków sekcji ŻDK)  Bilety do nabycia dkzary.pl, w ŻDK  Wrocławska 7 od 8.00 do  15.00 od poniedziałku do piątku, oraz bezpośrednio przed koncertem.

baner fb_460

Uwaga !!! Jako suport zagra Żarski zespół Red Sunset  w składzie : Igor Zawadzki- wokal-Oskar Ekstowicz- perkusja Adam Moszczyński- gitara bass,  Michał Pijar- gitara, Dawid Piłat- gitara.

Zespół powstał w 1990 roku o od tego czasu nieprzerwanie brnie do przodu, wspinając się po szczeblach kariery. Odniósł sporo sukcesów, grał jako support między innymi przed Piaskiem, Perfektem, czy nawet przed taka potęgą jak TSA.Zespol tworzą :

 jarek_gil150  marek_kieloch115

 Jarek Gill

To nasz basista i jeden z wokalistów. Jarek dysponuje bardzo oryginalnym głosem, a zaczarowane struny jego basowej gitary uwiodą niejedno ucho.

Marek Kieloch

Perkusista i drugi wokalista. Czuje rytm i wie jak rozmawiać z perkusją ! To najbardziej doświadczony muzyk w całym zespole – grał już w niejednym zespole i niejedno widział – zawsze potrafi znaleźć wyjście z nawet najbardziej kryzysowej sytuacji.

 zenon_gi150t  zenon_kla115

 Zenek Chodorowski

To nasz gitarzysta, który gitarze wierny jest od ponad 30 lat. Wie jak sprawić, żeby gitara zaśpiewała i trudno znaleźć numer, którego w życiu nie grał.

 

Zenek Czernicki

To drugi Zenek w naszej ekipie – Co dwa Zenki to nie jeden! Zenek od wielu lat gra na klawiszach, chociaż swych sił próbował też w grze na akordeonie.

Cadillac 450 Żary

Skip to content