Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Dni Żar 2023   /  Dni Żar 2023
Dni Zar 2023

Dni Żar 2023

Drodzy mieszkańcy i goście!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w naszym pięknym mieście Żary. Dni Miasta to czas, kiedy wspólnie możemy świętować, cieszyć się atmosferą radości i odkrywać wiele atrakcji, które czekają na nas w dniach 25-27 sierpnia 2023.

Miejsce, w którym wszystko się rozegra, to malowniczy Park Miejski, położony przy Alei Jana Pawła II. Przygotowaliśmy dla Was wiele niezapomnianych atrakcji, które spełnią oczekiwania zarówno najmłodszych, jak i starszych uczestników.

Podczas Dni Miasta Żary będziecie mieli okazję odwiedzić liczne stoiska, gdzie lokalni artyści, rzemieślnicy i producenci zaprezentują swoje wyroby. Będziecie mieli możliwość zakupienia unikatowych dzieł, rękodzieła czy smakowitych regionalnych przysmaków. To świetna okazja, aby wesprzeć lokalnych przedsiębiorców i odkryć ich twórcze talenty. Będziecie mogli się wyszaleć na wesołym miasteczku i podziwiać panoramę miasta z gigantycznego diabelskiego młyna.

Nie zapomnieliśmy również o pasjonatach muzyki! Na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentują się utalentowani artyści z różnych gatunków muzycznych. Koncerty na pewno dostarczą Wam niezapomnianych emocji i wywołają uśmiech na Waszych twarzach. wystąpią dla Was min.
LADY PANK, DAWID KWIATKOWSKI, CLASSIC, JANUSZ RADEK, ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI 5 RANO, LUKA ROSI i inni.

Ale to nie wszystko! W trakcie Dni Miasta Żary czekają na Was także liczne atrakcje dla dzieci, występy artystyczne, pokazy sportowe, pokazy taneczne, konkursy i wiele innych wyjątkowych wydarzeń, które stworzą niepowtarzalną atmosferę wspólnej zabawy i radości.

Przyjdźcie do nas, spotkajcie swoich sąsiadów, przyjaciół i nowych ludzi. Żary to miejsce, gdzie możemy razem tworzyć wspomnienia i celebrować naszą wspólnotę.

Zapraszamy Was serdecznie na Dni Miasta Żary, które odbędą się od 25 do 27 sierpnia 2023 w Parku Miejskim przy Alei Jana Pawła II. Dołączcie do nas i bawcie się doskonale!

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy Dni Miasta Żary

 

 Dni Zar 2023

Skip to content