Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  „Kiedy Kota Nie Ma…” spektakl teatru CAPITOL z Warszawy

„Kiedy Kota Nie Ma…” spektakl teatru CAPITOL z Warszawy

banner

Teatr Capitol i Żarski Dom Kultury Zapraszają na spektakl

Kiedy Kota Nie Ma …

12 luty 2016, godz. 17.30 Sala widowiskowa Luna
Żary ul. Okrzei 35 . Bilety 80,00 zł.
Do nabycia w ŻDK  Wrocławska 7

bt_kup

banner

„KIEDY KOTA NIE MA…” JOHNIE MORTIMER & BRIAN COOKE

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.
Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?  – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!  Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

teatr capitol

bt_kup

 

W spektaklu wystąpią:

 • Viola ArlakViola-Arlak
  „Hotel 52″,” Ja to mam szczęście”, „Linia Życia”,”Grzeszni i Bogaci”, „Złotopolscy”, „Naznaczony”, „39,5”. „M jak miłość”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Kryminalni”

 

 • Wojciech Wysocki wojciech-wysocki
  „Na Wspólnej”,”Ranczo”,”Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Pogoda na piątek”, M jak miłość”, „Zostać miss”, „Samo życie”, „Kocham Klarę”, „Listy miłosne”, „Ostatnia misja”, „Miodowe lata”, i wiele innych ról teatralnych i filmowych.

 

 • Jacek Lenartowiczjacek_lenartowicz„Lawstorant”, „RajUstopy”, „Boża podszewka II”, „Klinika samotnych serc”, „Palimpsest”, „U fryzjera”,”Niania”, „Odwróceni”, „Doręczyciel”, „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, „Prosta historia o miłości”, „Pierwsza miłość”, „Strażacy”

 

 • Cynthia Kaszyńskakaszynska
  „Czwarta władza”, „Chopin. Pragnienie miłości”, „Adam i Ewa”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Trzy szalone zera”, „Klan”, „Kawalerskie życie na obczyźnie”, „W środku Europy”, „Rzeka kłamstwa”, „Urodzenie w Uniejowie”

 

 • Marysia  Dejmek dejmek
  Rodzinka.pl”, „Barwy Szczęścia”, „Komisarz Alex „, „Zasady Gry”, „Krew z krwi”, „Nad rozlewiskiem…”,  „Na dobre i na złe”,”Ojciec Mateusz, „W  imieniu diabła”, „Wiadomości z drugiej ręki”, „Prosto w serce”, „Szelest”, „Randka w ciemno”, „Siostry”, „Faceci do wzięcia”, „Żołnierze wyklęci”, „Na wspólnej”, „Matka swojej matki”

 

 • Zofia Zborowskazborowska„Złoto dezerterów”, „Streak”, „Po kryjomu”, „Miłość na wybiegu”,  „Robert Mitchum nie żyje”, „Kanadyjskie sukienki”,”Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, „Słaba płeć?”, „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”, „Ralph Demolka”, „Let It Shine „, „Piorun i magiczny dom”, „Powstanie Warszawskie”

 

 

Reżyseria: Andrzej Rozhin 

 

Skip to content