Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Konkurs plastyczny dla dzieci zapisanych do sekcji plastycznej ŻDK

Konkurs plastyczny dla dzieci zapisanych do sekcji plastycznej ŻDK

Świat się zatrzymał, prawie wstrzymał oddech. Jesteśmy zamknięci w domach… lecz nie pozbawieni możliwości realizowania swoich pasji! To czas kreatywności, uruchamiania niezmierzonych pokładów naszej wyobraźni. Przyjrzyj się wnikliwiej twarzom swoich najbliższych …i rysuj, maluj,  piękno przedmiotów,  które Cię otaczają. Aby zmotywować was do twórczego działania, ogłaszamy konkurs plastyczny dla wszystkich grup wiekowych. Regulamin poniżej…

Należy wykonać pracę rysunkową lub malarską w formacie A4 na wybrany temat. Dla miłośników rysunku proponuję temat „Przedmioty”. To dobry czas na przyjrzenie się przedmiotom, które na co dzień nam służą a nie przyglądamy im się baczniej. Dajmy im drugie życie i nadajmy innych znaczeń.
Kochającym malowanie akwarelami, plakatówkami, akrylami , pastelami polecam uwiecznienie wiosennych kwiatów, które tak krótko cieszą nasze oczy. Czyli drugi temat to „Portrety kwiatów”. Nie starajcie się koniecznie przedstawiać, tradycyjnie, kwiaty w wazonie. Możecie ozdabiać kartkę ich pąkami, tworzyć kompozycję z różnych gatunków roślin lub pokazać piękno jednego kwiatka z dbałością o szczegóły.
Prace oceniać będą plastycy ZDK. Z każdej kategorii wybierzemy po trzy nagrodzone prace w każdej grupie wiekowej. Prosimy zatem opisać prace podając wiek, techniki i temat.
Autorzy wybranych prac otrzymają nagrody. Wszystkie nadesłane dzieła zaistnieją w utworzonej przez nas Słonecznej Galerii w rzeczywistości wirtualnej.

  • Prace wykonaj w formaciw A4  (kartak z bloku rysunkowego)  sfotografuj ją lub zeskanuj i wyślij na email: beata.chudy@dkzary.pl w treści podaj imię i nazwisko, tytuł pracy oraz technikę.  
  • Konkurs dla członków sekcji plastycznej ŻDK .
  • Na prace czekamy do dnia 20 kwietnia 2020. 
    Do dzieła!

                                                                    instruktor ŻDK Beata Chudy

Skip to content