Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  LKR – ELIMINACJE MIEJSKIE I POWIATOWE

LKR – ELIMINACJE MIEJSKIE I POWIATOWE

 

Szanowni Państwo

Już po raz kolejny mamy niewątpliwy zaszczyt być organizatorami eliminacji miejskich oraz powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Szkoły oraz placówki kultury powiatu żarskiego organizują na swoim terenie eliminacje na szczeblu podstawowym (szkoła lub placówka kultury) i typują po czterech recytatorów do eliminacji środowiskowych (gminnych lub miejskich) z każdej grupy wiekowej.

Dziecięcym prezentacjom przysłuchiwać się będzie profesjonalne jury, które po ogłoszeniu wyników spotka się z recytatorami i ich opiekunami, by omówić ich prezentacje. Informujemy Państwa, że eliminacje miejskie odbędą się w dniach27-28 lutego 2014 r. w sali widowiskowej ŻDK „Luna” przy ul. Okrzei 35.

 

27.02.2014r.
godz.10.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowe)
godz.13.00 – III grupa (gimnazja)

28.02.2014r.
godz.10.00 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowe)

Ogłoszenie wyników po prezentacjach kolejnych grup wiekowych.

Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego będą miały miejsce6 marca 2014r. w sali widowiskowej ŻDK „ Luna” przy ul. Okrzei 35.

Impreza przebiegać będzie zgodnie z następującym programem:
godz.9.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowe)
godz. 11.30 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowe)
godz. 14.30 – III grupa (gimnazja)

Organizatorzy eliminacji środowiskowych (gminnych lub miejskich) kwalifikują po 4 recytatorów w każdej kategorii do eliminacji powiatowych.

Ogłoszenie wyników po prezentacjach kolejnych grup wiekowych.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie terminów zgłoszeń, które należy składać do Żarskiego Domu Kultury przy ul. Wrocławskiej 7.

 

Termin zgłoszenia do eliminacji miejskich upływa21 lutego 2014r.
Termin zgłoszenia do eliminacji powiatowych upływa28 lutego 2014r.

 

Jeżeli Państwo chcieliby wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości związane z przebiegiem Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, to proszę kontaktować się z Żarskim Domem Kultury (683742413)

Wszystkie informacje oraz karty zgłoszeń znajdą Państwo na stronach internetowych Regionalnego Centrum Animacji Kultury: www.rcak.pl oraz Żarskiego Domu Kultury: www.dkzary.pl

Regulamin

Karta Zgłoszenia

Skip to content