Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  LKR   /  Lubuski Konkurs Recytatorski 2021

Lubuski Konkurs Recytatorski 2021

 

Szanowni Państwo

Już po raz kolejny jesteśmy organizatorami eliminacji miejskich oraz powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Szkoły oraz placówki kultury powiatu żarskiego organizują na swoim terenie eliminacje na szczeblu podstawowym (szkoła lub placówka kultury) i typują po czterech recytatorów do eliminacji środowiskowych (gminnych lub miejskich) z każdej grupy wiekowej.

Informujemy Państwa, że eliminacje miejskie odbędą się w dniu:  26 lutego 2021r, zaś eliminacje powiatowe będą miały miejsce 5 marca 2021r.

Przeglądy odbędą się w sali widowiskowej ŻDK „ Luna”, ul. Okrzei 35 w formie przesłuchań z zachowaniem reżimu sanitarnego z obowiązkowymi:

  • zasłanianiem ust i nosa
  • dezynfekcją rąk
  • mierzeniem temperatury przy wejściu
  • dostarczeniem w dniu konkursu aktualnej ankiety COVID-owej.

Ze względu na reżim sanitarny w sali widowiskowej może przebywać wyłącznie uczestnik i jego opiekun. Prezentacje konkursowe, omówienie jurorskie i werdykt będą transmitowane online w mediach społecznościowych ŻDK (organizator nie odpowiada za ewentualne problemy techniczne). Ze względu na bezpieczeństwo uczestnicy będą podzieleni na mniejsze grupy. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany na stronie ŻDK:

  • 24 lutego dla eliminacji miejskich

  • 3 marca dla eliminacji powiatowych.

Organizatorzy eliminacji środowiskowych (gminnych lub miejskich) kwalifikują po 4 recytatorów w każdej kategorii do eliminacji powiatowych.

Organizator prosi o przestrzeganie terminów zgłoszeń.

  • Termin zgłoszenia do eliminacji miejskich upływa 22 lutego 2021r.
  • Termin zgłoszenia do eliminacji powiatowych upływa 1 marca 2021r.

Udział do eliminacji miejskich i powiatowych należy zgłosić korzystając z Elektronicznego Formularza Zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: dkzary.pl/lkr2021

W razie wątpliwości związanych z przebiegiem konkursu prosimy kontaktować się z Żarskim Domem Kultury (683742413).

Regulamin oraz wymagane formularze  poniżej 

 

Udział do eliminacji powiatowych należy zgłosić korzystając z Elektronicznego Formularza Zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:

Formularz zgłoszeniowy online – LKR powiatowe

Skip to content