Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Łużycki Projekt Techno – Kunice 8 Listopada od 20.00

Łużycki Projekt Techno – Kunice 8 Listopada od 20.00

Żarski Dom Kultury zaprasza na  koncert : „ŁUŻYCKI PROJEKT TECHNO ” – alternatywa nowego pokolenia – 8 listopada 2014  od godziny 20.00 filia ŻDK  w Kunicach ul. Grunwaldzka 3. Wstęp WOLNY. Uwaga: podczas imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu.
ZAGRAJĄ :

  • Saligia / Żary (studio decybelle)
  • Toohai /Zielona Góra (undertech)
  • drzewit’ski /Żary (studio decybelle)
  • Ef’x/ Żary (studio decybelle)
  • Wojtek Chlost / Poznań (Planet Wax, Eye See You)
  • Urtur / Zielona Góra (Hello Techno)

 Po raz kolejny połączymy nasze siły, możliwości i determinację do tworzenia rzeczy nowych. Kieruje nami chęć pokazania naszych pasji i troska o dobro naszego miasta i ludzi, w których jest choćby iskra odmienności gotowa stawić czoło nowej alternatywie. Po kilku latach obserwacji sytuacji w naszych kręgach, doszliśmy wspólnie do wniosku, że wśród młodych ludzi, ale i nie tylko, panuje bardzo mylne pojęcie co do terminu Techno. Wielu z nich, porównuje ten piękny, ambitny gatunek muzyki, z tym co propagował klub Protektor, czy Ekwador i rozsławione, nie wiedzieć czemu, imprezy z cyklu „Manieczki”. 
Jako dj’e wspierający tą subkulturę, czujemy się odpowiedzialni za jej wizerunek w naszych rodzinnych stronach. Uważamy, że jedyne dobre i właściwe rozwiązanie, to przełamanie wszelkich barier, które przez lata tworzyły media, oraz ludzie wkładający do jednego worka swoje klubowe fantazje w białych rękawiczkach z muzyką Techno.
Dla nas Techno brzmi dumnie i tylko nieliczni mogą zrozumieć to pojęcie w całości. Techno, to bogata historia. Techno, to życie!…to oddanie wielu ludzi zawarte w jednym krótkim słowie. Traktujemy to bardzo poważnie. Tego dnia usłyszycie to właściwe brzmienie, połączone z klimatem świateł, wizualizacji oraz charakterystycznym trzaskiem płyt analogowych. Marzy nam się nasza „Łużycka Scena Techno” i pełne prawo do pozyskiwania odpowiednich środków, do organizacji poważnych imprez na powietrzu, które mogłyby się odbywać rokrocznie w Żarach, wpływając pozytywnie na przyszłość naszego miasta i ludzi z wizją w nim mieszkających. Pamiętajcie o nas, żebyśmy my nie musieli zapomnieć. To wydarzenie, jest początkiem drogi, na której końcu znajduje się prężnie działający ” Łużycki Projekt Techno’, będący alternatywą przyszłych pokoleń!

Łukasz Drzewicki – Studio Decybelle

luzycki_projekt_450_net

Skip to content