Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Premiera filmów sekcji filmowej ŻDK MIOT

Premiera filmów sekcji filmowej ŻDK MIOT

17 styczeń  SOBOTA  godz. 17. 00 luna

Premiera filmów sekcji filmowej ŻDK „MIOT” z gościnnym udziałem sekcji teatralnej ŻDK „NA PEWNO NIE MIOT”.

FILMY:

„ZAGINIONE DZIECII MAJĄ PRIORYTET” – W odrealnionym świecie gdzie walutą są sny, wszyscy są bardzo przesądni i często ktoś znika, grupa ludzi zajmuje się tym ostatnim.  Wilkołak, Jędza, ADHD i Reklama w poszukiwaniu dziecka, które bawiło się w chowanego i tak po prostu znikło.

„PEDAGOGICZNE PODSTAWY WYCHOWANIA” – Psychologiczny pojedynek: upierdliwa dziewczynka vs. jej zblazowana niańka. FILM  AUTORSTWA KLAUDYNY ROZMYSŁOWICZ!

„ŁOBUZIAKI: FINAL REPLAY + BONUS” – Rok temu „męczony” od 2011 roku  przez „MIOTa” cykl „ŁOBUZIAKI” został zakończony – był epilog, zabrakło, jednak finału.  Fani cyklu (aż troję!) zażądali uzupełnienia tej luki i stąd „ŁOBUZIAKI” po raz ostatni. Jaki był przebieg wielkiej wojny głównych postaci z drugoplanowymi? Jaki ostateczny los spotkał tych pierwszych? I tak dalej. W bonusie pytania od fanów.

IMPREZA TOWARZYSZĄCA:

Gala rozdanie nagród dla najlepszych aktorów (w jednej z kategorii decyduje publiczność). Tradycyjnie co roku przyznajemy inne nagrody  – tym razem WILKORY. W trakcie imprezy przerywniki artystyczne, min. zwiastun do spektaklu sekcji teatralnej NA PEWNO NIE MIOT „Encyklopedia snów”.

logo_450

Skip to content