32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

Premiera filmów sekcji filmowej ŻDK MIOT

17 styczeń  SOBOTA  godz. 17. 00 luna

Premiera filmów sekcji filmowej ŻDK „MIOT” z gościnnym udziałem sekcji teatralnej ŻDK „NA PEWNO NIE MIOT”.

FILMY:

„ZAGINIONE DZIECII MAJĄ PRIORYTET” – W odrealnionym świecie gdzie walutą są sny, wszyscy są bardzo przesądni i często ktoś znika, grupa ludzi zajmuje się tym ostatnim.  Wilkołak, Jędza, ADHD i Reklama w poszukiwaniu dziecka, które bawiło się w chowanego i tak po prostu znikło.

„PEDAGOGICZNE PODSTAWY WYCHOWANIA” – Psychologiczny pojedynek: upierdliwa dziewczynka vs. jej zblazowana niańka. FILM  AUTORSTWA KLAUDYNY ROZMYSŁOWICZ!

„ŁOBUZIAKI: FINAL REPLAY + BONUS” – Rok temu „męczony” od 2011 roku  przez „MIOTa” cykl „ŁOBUZIAKI” został zakończony – był epilog, zabrakło, jednak finału.  Fani cyklu (aż troję!) zażądali uzupełnienia tej luki i stąd „ŁOBUZIAKI” po raz ostatni. Jaki był przebieg wielkiej wojny głównych postaci z drugoplanowymi? Jaki ostateczny los spotkał tych pierwszych? I tak dalej. W bonusie pytania od fanów.

IMPREZA TOWARZYSZĄCA:

Gala rozdanie nagród dla najlepszych aktorów (w jednej z kategorii decyduje publiczność). Tradycyjnie co roku przyznajemy inne nagrody  – tym razem WILKORY. W trakcie imprezy przerywniki artystyczne, min. zwiastun do spektaklu sekcji teatralnej NA PEWNO NIE MIOT „Encyklopedia snów”.

logo_450

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: