Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Pro-Arte   /  PRO ARTE 2020 – ważny komunikat

PRO ARTE 2020 – ważny komunikat

Regionalne Centrum Animacji Kultury uprzejmie informuje, że podjęło decyzję o rezygnacji z etapu powiatowego i Finału Wojewódzkiego w tegorocznej edycji Lubuskiej Gali Tanecznej i Teatralnej Programu PRO ARTE.

LUBUSKA GALA TEATRALNA

Zapraszamy natomiast chętne grupy teatralne z Państwa okręgów do zaprezentowania się na deskach Lubuskiego Teatru w dniach 28 i 29.10.2020 r. w ramach Lubuskiej Gali Teatralnej 2020- nowa formuła. Zainteresowani Uczestnicy będą mieli możliwość wystąpić w formie pozakonkursowej z tegorocznymi spektaklami przed specjalistami zasiadającymi w Radzie Artystycznej. Rada Artystyczna nie będzie dokonywała wyboru laureatów i wyróżnionych. Dokona omówienia, porady, konsultacji po każdym występie grupy teatralnej. Dla Uczestników przewidziane są nagrody oraz dyplomy za udział.  Link do formularza zgłoszeniowego udostępniamy poniżej w mailu. Formularz będzie dostępny także na naszej stronie rcak.pl w zakładce Lubuska Gala Teatralna. Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji o wydarzeniu wraz z linkiem do formularza na Państwa stronie internetowej.

LINK do formularza zgłoszeniowego Lubuskiej Gali Teatralnej 2020- nowa formuła:

https://forms.gle/hUxVcPBg3Psvo21H7

* Liczba Uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń poprzez wyżej wskazany formularz.

Program wydarzenia zostanie przekazany po zamknięciu listy zgłoszeń. Termin zgłoszeń: do 16.10.2020 r. do godziny 13:00.


LUBUSKA GALA TANECZNA

Zapraszamy natomiast chętne grupy taneczne z Państwa powiatów do zaprezentowania się na deskach Lubuskiego Teatru w dniach 18 i 19.11.2020 r.
w ramach Lubuskiej Gali Tanecznej 2020- nowa formuła. Zainteresowani Uczestnicy będą mieli możliwość wystąpić w formie pozakonkursowej z tegorocznymi choreografiami przed specjalistami zasiadającymi w Radzie Artystycznej. Rada Artystyczna nie będzie dokonywała wyboru laureatów i wyróżnionych. Dokona omówienia, porady, konsultacji po każdym występie grupy tanecznej. Dla Uczestników przewidziane są nagrody oraz dyplomy za udział.  Link do formularza zgłoszeniowego udostępniamy poniżej w mailu. Formularz będzie dostępny także na naszej stronie rcak.pl w zakładce Lubuska Gala Taneczna. Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji o wydarzeniu z linkiem do formularza zgłoszeniowego na Państwa stronie internetowej.

LINK do formularza zgłoszeniowego Lubuskiej Gali Tanecznej 2020- nowa formuła:
https://forms.gle/RPfVtSomLF6eFWNe9

* Liczba Uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń poprzez wyżej wskazany formularz.

Program wydarzenia zostanie przekazany po zamknięciu listy zgłoszeń. Termin zgłoszeń: do 2.11.2020 r. do godziny 13:00.


Wszelkie informacje odnośnie m.in.: zgłoszeń, terminów, kategorii tanecznych i wiekowych, czasu prezentacji znajdą Państwo w zaktualizowanym Regulaminie Lubuskiej Gali Tanecznej 2020- nowa formuła (w obecnym Regulaminie określeni są Państwo jako Podmiot wspierający). Regulamin dostępny w załączniku oraz na stronie rcak.pl w zakładce Lubuska Gala Taneczna. Prosimy o przekazanie zaktualizowanego Regulaminu zainteresowanym Uczestnikom.

Skip to content