Trio Mariachi na Dzień Kobiet

Trio Mariachi na Dzień Kobiet

 Zapraszamy na koncert „Dzień Kobiet ...

Więcej...

PRZEGLĄD WOJEWÓDZKI 65. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

PRZEGLĄD WOJEWÓDZKI 65. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że przegląd ...

Więcej...

Kabaret REWERS w sali „Luna” ŻDK – 29 lutego 2020

Kabaret REWERS w sali Luna ŻDK - 29 lutego 2020

Janusz Rewers, jeden z filarów ...

Więcej...

LUBUSKI DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI 2020 – PRZEGLĄD POWIATOWY

LUBUSKI DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI 2020 - PRZEGLĄD POWIATOWY

  LUBUSKI DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI - ...

Więcej...

Program Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych – Lubuska Gala Taneczna PRO ARTE 2019

POWIATOWY PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH FORM TANECZNYCH ŻARY 2019 – LUBUSKA GALA TANECZNA PROARTE 2019

17 maja 2019 r., godz. 10.00, sala widowiskowa „Luna” ŻDK, ul. Okrzei 35

Część 1

1.DTT MAŁY FORMAT – Tajemnica walizki (2,5 min)

2. ELFY – Marzenia (3,5 min)

3. ISKIERKI – Kolorowy wiatr (5 min)

4. BALERINKI – Baletowo- kolorowo (2 min)

5. TT SAY – Chwila (5 min)

6. TEATR RUCHU I TAŃCA ŻDK „FILIA KUNICE” – Co słychać? (5 min)

7. JUST DANCE JUNIOR – Szkoła (3 min)

8. TT FORMAT SMILE – Nie zgubić myśli (3 min)

9. JUST DANCE – Freestyl (3 min)

10. TT FORMAT – Ulotne życie (3 min)

11. TT SAY – Dokąd (4 min)

12. CHERUBINY – Lalka (5 min)

13. TT OKSIR ŁĘKNICA – #stophejt (5 min)

14. TT FLY – Nastroje (3 min)

Część 2

1. Akademia Tańca Niezgoda Dance Studio – Mateusz Rola/Lena Matuszewska ( 1 min)

2. Akademia Tańca Niezgoda Dance Studio – Julia Nisiewicz/Klaudia Falkiewicz ( 1 min)

3. Klub Styl Tańca – Maja Rybińska/Aleksandra Łukiewicz (1 min)

4. TT FREE – Szukając (3 min)

5. TT FORMAT SMILE – Fastryga (3,5 min)

6. TT FORMAT – Zygzak (3 min)

7. JUST DANCE – Hip hop (3 min)

8. CHERUBINY – Wyjdź z siebie (2,5 min)

9. BLACK ROSES – Survive (3 min)

10. TT FLY – Być (4 min)

11. TT FREE – Wbrew grawitacji (3 min)

12. Klub Styl Tańca – Mateusz Rola (1 min)

13. Klub Styl Tańca – Klaudia Falkiewicz (1 min)

14. Klub Styl Tańca – Nina Świętochowska (1 min)

15. Akademia Tańca Niezgoda Dance Studio – Julia Nisiewicz (1 min)

16. Akademia Tańca Niezgoda Dance Studio – Sandra Rybicka (1 min)

17. Akademia Tańca Niezgoda Dance Studio – Wiktoria Fronczek (1 min)

18. Akademia Tańca Niezgoda Dance Studio – Milena Okońska (1 min)

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: