ŻARSKI DOM KULTURY NIECZYNNY DO 25 MARCA

ŻARSKI DOM KULTURY NIECZYNNY DO 25 MARCA

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM ...

Więcej...

Protokół posiedzenia jury eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego 2020

Protokół z posiedzenia jury eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Jury w składzie:

  • Maria Dokowicz,
  • Alicja Wróbel,
  • Waldemar Dybalski

Po przesłuchaniu 31 prezentacji w I grupie wiekowej, postanowiło przyznać tytuł laureata i zakwalifikować do eliminacji powiatowych następujące osoby:

  • Aleksander Kalemba SP nr 5 w Żarach
  • Hubert Wierzbicki – SP nr 2 w Żarach
  • Mateusz Sulikowski – SSP w Żarach

Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia :

  • Dominika Walerych – ZS Brody
  • Sebastian Pawlak – SP Trzebiel
  • Jakub Chaszczewski – SP Jasień
  • Dawid Surwiło – SP Mirostowice Dolne
  • Sebastian Drzymała – ZS w Grabiku
  • Michalina Cucharec – ZSP Lipinki Łuzyckie
  • Dominik Wasilewski – SP Jasień
  • Zuzanna Lisowska – SP Wicina

Po wysłuchaniu 26 prezentacji w II grupie wiekowej, postanowiło przyznać tytuł laureata i zakwalifikować do eliminacji powiatowych następujące osoby:

  • Wiktor Fila – NSP w Mierkowie
  • Natalia Wacowska – SP Mirostowice Dolne
  • Igor Mariański – SP nr 5 w Żarach

Ponadto jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

  • Natalia Gbyl – SP nr 5 w Żarach
  • Dawid Niewczas – SP Trzebiel
  • Hanna Falana – SP Trzebiel
  • Zuzanna Wacowska – SP Mirostowice Dolne
  • Malina Dziadul – SP nr 2 w Żarach

Po wysłuchaniu 26 prezentacji w III grupie wiekowej, postanowiło przyznać tytuł laureata i zakwalifikować do eliminacji powiatowych następujące osoby:

  • Michał Kuros – SP Lubanice
  • Sebastian Żuk – SP Jasień

Ponadto Jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

  • Oliwia Niewczas – NSP w Mierkowie
  • Karolina Pożoga – SP nr 1 Lubsko
  • Zuzanna Golec – GBP Złotnik
  • Jonatan Kisielewicz – ZS Grabik
  • Martyna Adamek – SP nr 2 Żary

Wszyscy recytatorzy eliminacji miejskich otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Ponadto laureaci i wyróżnieni otrzymali upominki ufundowane przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze i Żarski Dom Kultury.

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: