PROGRAM 30 MIĘDZYNARODOWYCH PLENEROWYCH SPOTKAŃ ZE SZTUKĄ – ŻARY 2021

PROGRAM 30 MIĘDZYNARODOWYCH PLENEROWYCH SPOTKAŃ ZE SZTUKĄ - ŻARY 2021

PROGRAM 30 MIĘDZYNARODOWYCH PLENEROWYCH SPOTKAŃ ...

Więcej...

Żarskie inicjatywy Kulturalne

Żarskie inicjatywy Kulturalne

REGULAMIN KONKURSU „ŻARSKIE INICJATYWY KULTURALNE” I. ...

Więcej...

Protokół posiedzenia Rady Artystycznej „TanArt” Solo Duo Group Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego (galeria)

Protokół posiedzenia Rady Artystycznej

TanArt” Solo Duo Group Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego

12 czerwca 2021 Żary

Rada Artystyczna w składzie:

  • Magda Mądry
  • Marek Zadłużny
  • Paweł Matyasik

po obejrzeniu 85 prezentacji postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach następujące nagrody:

1 BLOK

GRUPA

TEATR TAŃCA – 9-10 LAT

1 miejsce – TEATR TAŃCA FORMAT SMILE – Żary

1 miejsce – PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO TRIO – Zielona Góra

TEATR TAŃCA – 13-14 LAT

1 miejsce – TETAR TAŃCA FREE – Żary

2 miejsce – AVATAR DANCE ACADEMY – Legnica

3 miejsce – VIVO DANCE – Legnica

3 miejsce – TEATR TAŃCA AKRO V – Toruń

TEATR TAŃCA – 18-21 LAT i 22 LATA i WIĘCEJ

1 miejsce – TEATR RUCHU – Świebodzin

2 miejsce- TEATR TAŃCA AKRO I – Toruń

2 miejsce – PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – Zielona Góra

2 BLOK

GRUPA

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 13-14 LAT

1 miejsce – TEATR TAŃCA FREE – Żary

2 miejsce – TEATR TAŃCA AKRO II – Toruń

2 miejsce – BASTET 2 – Wolsztyn

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 11-12 LAT

1 miejsce – ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO HULAJ NOGAII -Toruń

2 miejsce- ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO HULAJ NOGAIII -Toruń

3 miejsce- TEATR TAŃCA AKRO IV – Toruń

TANIEC WSPÓŁCZESNY 15-17 LAT

1 miejsce – TEATR TAŃCA AKRO III – Toruń

1 miejsce- GWIAZDA – Ostrów Wielkopolski

2 miejsce – ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO HULAJ NOGA -Toruń

2 miejsce – TEATR TAŃCA SAY – Żary

2 miejsce- VIVO DANCE – Legnica

TANIEC WSPÓŁCZESNY – DO 8 LAT

1 miejsce – DZIECIĘCY TEATR TAŃCA MAŁY FORMAT – Żary

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 22 LATA i WIĘCEJ

1 miejsce – TEATR TAŃCA SAME CHCIAŁY – Żary

3 BLOK

GRUPA

MODERN JAZZ – 9-1O LAT

1 miejsce – AMSONIA – Zielona Góra

MODERN JAZZ – 11-12 LAT

1 miejsce – TEATR TAŃCA FORMAT – Żary

2 miejsce – VIVO DANCE – Legnica

MODERN JAZZ – 13-14 LAT

1 miejsce – GWIAZDA – Ostrów Wielkopolski

2 miejsce -AMSONIA – Zielona Góra

3 miejsce -AVATAR DANCE ACADEMY – Legnica

Decyzją Rady Artystycznej za wysoki poziom konfrontacji, dużą ilość solówek i duetów, za odwagę bycia samemu na scenie przed publicznością i fakt , że odważyli sie przyjechać i zaprezentować po długim czasie lockdawnu wszystkim solistom i duetom przyznano 1 miejsce.

Jednocześnie Jury postanowiło specjalnie wyróżnić :

  • MAJA BERNAT – TANIEC WSPÓŁCZESNY 13-14 lat

  • POLA MONDOROWICZ – MODERN JAZZ 11-12 lat

  • ZUZANNA JAROCKA – MODERN JAZZ 15-17lat

  • AGATA BARAN – TANIEC WSPÓŁCZESNY 15-17lat

  • WIKTORIA KRUPA – TANIEC WSPÓŁCZESNI 18-21 , 22 lata i więcej

  • WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DWORAK – TANIEC WSPÓŁCZESNY 18-21 lat

4 BLOK

SOLO

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 11 – 12 LAT

1 miejsce – LENA URBANOWICZ – Legnica

1 miejsce -LENA KIWILSZA – Legnica

1 miejsce -GAJA PIĄTEK – Legnica

1 miejsceJAGODA KSIĄG – Żary

1 miejsce – NATASZA WOŹNIAK – Zielona Góra

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 13- 14 LAT

1 miejsce i specjalne wyróżnienie -MAJA BERNAT – Legnica

1 miejsce -AMELIA STOHNIJ- Legnica

1 miejsce -HANNA KORKUŚ – Legnica

1 miejsce -MILENA KASPER – Legnica

1 miejsce -JULIA GOŁĄB – Żary

1 miejsce -MARCELINA SKIERSKA- Żary

1 miejsce -NIKOL ŻYHALOWA – Żary

SOLO

MODERN JAZZ – DO 8 LAT

1 miejsce – IDALIA BOCHENEK – Legnica

MODERN JAZZ – 9-1O LAT

1 miejsce -MARTYNA NARKIEWICZ – Legnica

1 miejsce -MARYSIA TROJANOWSKA – Stary Kisielin

1 miejsce -JULIA NIEWIADOMSKA- Zielona Góra – Stary Kisielin

1 miejsce -LENA ZBOROWSKA – Stary Kisielin

MODERN JAZZ – 11-12 LAT

1 miejsce i specjalne wyróżnienie -POLA MONDOROWICZ – Żary

1 miejsce -LENA URBANOWICZ – Legnica

1 miejsce -NIKOLA JAKUBIK – Żary

1 miejsce -ANTONINA KNIAT – Żary

MODERN JAZZ – 15-17 LAT

1 miejsce i specjalne wyróżnienie -ZUZANNA JAROCKA – Ostrów Wlkp.

1 miejsce -NIKOLA SMYK – Legnica

1 miejsce -LENA KWOKA – Legnica

1 miejsce -HANNA POLAŃSKA – Legnica

1 miejsce -AGNIESZKA WARZYWODA – Zielona Góra – Stary Kisielin

DUET

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 13-14 LAT

1 miejsce -GAJA PIĄTEK i AMELIA STOHNIJ -Legnica

1 miejsce -MAJA BERNAT i MILENA KASPER – Legnica

1 miejsce -MARIA SPERLING i LENA STEFAŃSKA – Ostrów Wlkp.

DUET

MODERN JAZZ – 9-1O LAT

1 miejsce -BIANKA BURDA i OLGA ZAREMBA – Legnica

MODERN JAZZ – 13-14 LAT

1 miejsce -MAJA BERNAT i MILENA KASPER – Legnica

1 miejsce -OLGA PACZKOWSKA i LENA JASION – Żary

MODERN JAZZ – 15-17 LAT

1 miejsce – JULIA ROŻEK i LENA KWOKA – Legnica

5 BLOK

SOLO

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 15 – 17 LAT

1 miejsce i specjalne wyróżnienie -AGATA BARAN – Żary

1 miejsce -ZUZANNA JURASEK – Zielona Góra

1 miejsce -WERONIKA GIERULSKA – Zielona Góra

1 miejsce -MALGORZATA GUŻDZIOŁ- Ostrów Wlkp.

1 miejsce -HANNA SZCZEPANIAK – Ostrów Wlkp.

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 18 – 21 LAT, 22 LATA i WIĘCEJ

1 miejsce i specjalne wyróżnienie -WIKTORIA KRUPA – Ostrów Wlkp.

1 miejsce -ZOFIA ŚLAKOWSKA – Zielona Góra

1 miejsce -WIKTORIA DWORAK – Ostrów Wlkp.

1 miejsce -EWELINA LEWANDOWSKA Poznań

TEATR TAŃCA – 18-21 LAT

1 miejsce -DOMINIKA GABRYŚ – Opole

TEATR TAŃCA – DO 8 LAT

1 miejsce -WIKTORIA KAPUSTA – Opole

TEATR TAŃCA – 9-1O AT

1 miejsce -HANNA BAKLARZ – Opole

TEATR TAŃCA – 11-12 LAT

1 miejsce -MAJA WRÓBLEWSKA – Opole

1 miejsce -OLIWIA WORONIECKA – Opole

1 miejsce -MARTYNA JARCZEWSKA – Żary

1 miejsce -ZUZANNA HASS – Żary

1 miejsce -HANNA JANS – Żary

MODERN JAZZ – 18 – 21 LAT

1 miejsce -SARA LETKIEWICZ – Zielona Góra – Stary Kisielin

1 miejsce -DOMINIKA GABRYŚ – Opole

DUET

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 11 – 12 LAT

1 miejsce -POLA MONDOROWICZ i ZUZANNA HASS – Żary

1 miejsce -MARTYNA JARCZEWSKA i ZUZANNA CZARNECKA – Żary

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 15-17 LAT

1 miejsce -MALGORZATA GUŻDZIOŁ i LAURA NIEWIEJSKA – Ostrów Wlkp.

1 miejsce -AGATA BARAN i NIKOLA MENCEL – Żary

TANIEC WSPÓŁCZESNY – 18-21 LAT

1 miejsce i specjalne wyróżnienie -WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DWORAK – Ostrów Wlkp.

Jednocześnie Jury postanowiło przyznać trzy nagrody specjalne w wysokości 200 zł każda:

  • w kategorii SOLO MODERN JAZZ – ZUZANNA JAROCKA za choreografię ” WICKED GAME”

  • w kategorii GRUPA TANIEC WSPÓŁCZESNY – SAME CHCIAŁY za choreografię „CZERWONE SZPILKI”

  • w kategorii GRUPA TEATR TAŃCA – TEATR RUCHU za choreografię ” BACK TO HOME”

Decyzją Rady Artystycznej i organizatorów niektóre kategorie taneczne zostały połączone.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody, statuetki, oraz dyplomy.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy tanecznej!!!

Rada artystyczna :

Magda Mądry

Marek Zadłużny

Paweł Matyasik

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: