31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

  1-4.08 Otwarte warsztaty teatralne, od ...

Więcej...

Przegląd Wojewódzki 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Przegląd Wojewódzki 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Żary 10-11.04.2015r.

Piątek 10.04.

10.00 – RECYTACJA

część 1

Martyna Dziadkiewicz – wywiedzione ze słowa – Żagań
Joanna Leszko – recytacja – Szprotawa
Kamil Wróbel – recytacja – Żary
Kinga Nowak – recytacja – Nowa Sól
Sebastian Nawrocki – recytacja – Żary
Piotr Palus – recytacja – Gubin
Weronika Grygorcewicz – recytacja – Zielona Góra
Agata Remfeld – recytacja – Nowa Sól
Jolanta Jelonek – wywiedzione ze słowa – Skwierzyna

część 2

Paula Żukowska – wywiedzione ze słowa – Świebodzin
Justyna Nowakowska – recytacja – Lubsko
Arkadiusz Urbańczyk – recytacja – Kożuchów
Magdalena Nowak – recytacja – Witnica
Kacper Andruszczak – recytacja – Gorzów Wlkp
Aleks Joński – recytacja – Lubieszów
Karol Bijata – recytacja – Żary
Martyna Juszczyk – recytacja – Międzyrzecz
Kamil Tomes – recytacja – Kożuchów

część 3

Natalia Twardosz – wywiedzione ze słowa – Międzyrzecz
Aleksandra Bołoz – recytacja – Gorzów Wlkp
Jan Kliszcz – recytacja – Świebodzin
Agnieszka Mazur – recytacja – Gorzów Wlkp.
Bartosz Lenda – recytacja – Gubin
Dawid Śliwiński – recytacja – Międzyrzecz
Kamil Saczkowski – recytacja – Gorzów Wlkp
Damian Bedyk – recytacja – Nowa Sól
Martyna Szymańska – wywiedzione ze słowa – Świebodzin

część 4

Bartosz Wojnarowski – wywiedzione ze słowa – Krosno
Klaudia Pomazana – recytacja – Rzepin
Diana Kozłowska – recytacja – Żary
Magda Głuszko – recytacja – Zielona Góra
Joanna Durda – recytacja – Ośno
Adrianna Przytarska – recytacja – Żary
Agata Mohuczy-Wachowska – recytacja – Zielona Góra
Agata Rupala – recytacja – Ośno

godz. 15.15 – obiad

16.15 – próba koncertu poezji śpiewanej

17.30 – KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ

część 1

Bartosz Socha – Sulechów
Magdalena Krupa – Szprotawa
Maksymilian Staniszewski – Żary
Dominika Hoffman – Zielona Góra
Weronika Łatka – Krosno
Marta Olszewska – Gorzów Wlkp
Justyna Turowska – Gubin

część 2

Marlena Siwa – Żary
Sebastian Popiel – Skwierzyna
Kaja Frankiewicz – Zielona Góra
Joanna Kenigsberg – Szprotawa
Magdalena Kasperowicz – Żary
Sara Ankudowicz – Kostrzyn

19.30 – kolacja

20.30 – RECYTACJA
część 5

Agata Cogiel – wywiedzione ze słowa – Sulechów
Daniel Stachuła – recytacja – Sulechów
Kaja Janiszewska – recytacja – Zielona Góra
Alicja Wróbel – recytacja – Żary
Konrad Gramont – recytacja – Nowa Sól
Bartosz Socha – recytacja – Sulechów
Kamila Winkler – recytacja – Zielona Góra
Karolina Kwiecień – recytacja – Żary
Marta Pohrebny – wywiedzione ze słowa – Zielona Góra
godz. 22.00 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

Aleksandra Durys – Żary
Eliasz Gramont – Nowa Sól
Kaja Janiszewska – Zielona Góra

Sobota 11.04.

godz. 10.00 – TEATRY JEDNEGO AKTORA 

Róża Liwia Adamska – Sulechów
Maryana Borysevich  – Kostrzyn
Edyta Twerd               – Żary

 godz. 13.00 – obiad

godz. 15.00 – KONCERT GALOWY oraz odczytanie werdyktu jury i wręczenie nagród. 

Prezentacje we wszystkich kategoriach konkursowych odbywają się w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35.
Zakwaterowanie uczestników oraz śniadanie – Hotel Janków, ul. Długosza 13.
Wyżywienie (obiady i kolacje) – Bar „Hong – Ha”, UL. Okrzei (obok Sali widowiskowej ŻDK „Luna”)

Program OKR 2015 w postaci pliku PDF jest do pobrania tutaj. 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: