Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Rock w Kunicach – koncert zespołu „5 Rano”

Rock w Kunicach – koncert zespołu „5 Rano”

5rano_banner
ŻDK zaprasza na  koncert zespołu   „5 Rano” Filia ŻDK  Kunice, ulica Grunwaldzka 3 godz 18.00. Bilet normalny w cenie 10,00 zł , bilet ulgowy 7.oo  zł (tylko dla członków sekcji ŻDK ). Jako suport wystąpi „Orange Room” .ekobilet-btn-green

5 RANO to powstała w 2004 roku grupa doświadczonych scenicznie muzyków inspirujących się brzmieniem bluesa i rocka lat 60tych i 70tych. Z ich pomysłów muzycznych, istnego zapału i niespełnionych pokładów energii wychodzi muzyka szczególna. Blues-rock, klasyczny rock, rock psychodeliczny, rock’n’roll – to bardzo pobieżny opis gatunków muzycznych, po których porusza się 5 RANO.

Starannie zaaranżowane własne kompozycje i inspirujące improwizacje muzyków sprawiają, że każdy koncert zespołu to obcowanie ze sztuką tworzoną przez tę piątkę ludzi. Przewijające się na koncertach covery to skarbnica wiedzy o historii rocka, a zespół stara się każdy zapożyczony utwór grać po swojemu zostawiając to, co jest dla kompozycji najbardziej charakterystyczne.

Po zdobyciu Grand Prix przeglądu zespołów rockowych podczas Festiwalu Miłośników Fortyfikacji w Boryszynie 5 RANO zaznaczyła swoją obecność na Spring Rock Festival w Nowej Soli (3 miejsce), Las Woda i Blues w Radzyniu (indywidualna nagroda dla wokalisty) oraz na Lubuskich Derbach Muzycznych (Grand Prix).

 

IMG_5382-001
d1 687
d1 667

Bez-nazwy-1
ekobilet-btn-green

 

Skip to content