Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Spektakl Teatru Capitol – Skok w bok

Spektakl Teatru Capitol – Skok w bok

 Żarski  Dom Kultury zaprasza na spektakl Teatru Capitol z Warszawy pod tytułem  SKOK W BOK . 11 lutego 2018 godz. 19.00.  Sala widowiskowa „Luna” ul. Okrzei 35. Bilety w cenie 85,00 złotych  do nabycia:  

  • drogą elektroniczną – KUP BILET.  
  • lub w ŻDK  ul. Wrocławska 7. ( sprzedaż od 2 stycznia 2018, do tego czasu przyjmujemy rezerwacje.) 

Serdecznie zapraszamy 

  Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę!

Premiera 19 czerwca 2017 r.

Reżyseria Andrzej Rozhin
Przekład Klaudyna Rozhin
Kostiumy Ewa Kochańska
Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz
Muzyka Waldemar Król
Asystentka reżysera Anna Modrzejewska

OBSADA:

 
DOROTA CHOTECKA. Aktorka telewizyjna i teatralna o ogromnym talencie komediowym. Na srebrnym ekranie zadebiutowała w filmie Filipa Zylbera „Pożegnanie z Marią”. Zagrała też wiele ról w Teatrze Telewizji. Szeroka publiczność pokochała ją za role Danuty Norek w serialu „Miodowe lata”, prostytutki Joli w „13 posterunku” i Danuty Więcławskiej w „Ranczu”. W Teatrze Capitol gra w przedstawieniu „Przekręt (nie)doskonały” sprytną urzędniczkę skarbową, panią Lens oraz piękną Isobel w spektaklu „Skok w bok”.
 JACEK KOPCZYŃSKITalent aktorski prezentował widzom we wszystkich dziedzinach tej sztuki. Na ekranach telewizyjnych można go było oglądać w „M jak miłość”, „Pensjonat pod różą”, „Samo życie”. Zagrał wiele ról teatralnych głównie w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Widzowie mogli podziwiać artystę także w Teatrach Telewizji oraz Teatrze Polskiego Radia. Jest też uwielbianym aktorem dubbingowym i udzielił głosu blisko stu postaciom w filmach, serialach, grach komputerowych i kreskówkach. W Teatrze Capitol możemy go oglądać między innymi w spektaklu „Przekręt (nie)doskonały”„Dama bije króla. Szach-mat” oraz „Skok w bok”.
 MICHAŁ MILOWICZ
 Jego debiut teatralny miał miejsce w 1995 roku. Zagrał wtedy w musicalu Elvis (reż. Janusz Józefowicz) na scenie Teatru Studio Buffo, gdzie śpiewał do 2001 roku. Następnie związany był z teatrami warszawskimi: Roma (2001–2003), Rampa (2003) i Komedia (2004), a także Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (2005). Popularność na szklanym ekranie zyskał dzięki rolom w takich filmach, jak: Kiler-ów 2-óch (1999), Chłopaki nie płaczą (2000) i Poranek kojota (2001), jak również dzięki roli Cezarego Cwał-Wiśniewskiego w sitcomie Lokatorzy (2000–2003). W Capitolu zobaczymy go w spektaklu „Klub Mężusiów”oraz „Skok w bok”.
Paulina Holz
  Córka aktorki Joanny Żółkowskiej i Witolda Holtza, filmowca. Popularność zdobyła rolą Agnieszki w serialu „Klan”. Na dużym ekranie debiutowała w roli zakonnicy w filmie „Na koniec świata” Magdaleny Łazarkiewicz. Następnie pojawiła się w komedii „Jak to się robi z dziewczynami” w reżyserii Przemysława Angermana. Obraz ten powstał w serii „off-owej” Waldemara Dzikiego, promującej młodych zdolnych reżyserów, scenarzystów i aktorów. Po ukończeniu Akademii Teatralnej w 2002 roku związała się na stałe z Teatrem Powszechnym. Występowała także na deskach warszawskiego Teatru Scena Prezentacje (2004). W 2003 roku otrzymała nagrodę „Feliks Warszawski” w kategorii najlepszego aktora, który pracuje nie dłużej niż pięć lat od uzyskania absolutorium za rolę Jenny w spektaklu Kształt rzeczy. W Teatrze Capitol można ją zobaczyć w spektaklu „Skok w bok”.
 MAGDALENA WRÓBEL
W 2002 zdobyła nagrodę Inwestycja w talent na 30. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Rok później ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Popularność przyniosła jej rola Poliny w hitowym serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. W Teatrze Capitol można ją zobaczyć w spektaklu „Skok w bok”.
DELFINA WILKOŃSKA. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Aktualnie jest aktorką Teatru Nowego w Łodzi, gdzie występowała w spektaklach „Brygada szlifierza Karhana”, „Dogville”, „Ziemia obiecana”, „Roma i Julian”. W Warszawie brała udział w spektaklu „Komeda” Teatru Imka. W Teatrze Capitol można ją zobaczyć w spektaklu „Skok w bok”
 ADAM FIDUSIEWICZ
W 2014 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Popularność zdobył już jako młody chłopak, kiedy w wieku 15 lat wystąpił w filmie „W pustyni i w puszczy”. Telewidzom znany jest głównie z serialu „Na wspólnej”, w którym od kilkunastu lat gra Maksa Brzozowskiego. Brał udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zajął 10. miejsce, oraz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajął 6. miejsce. Występował między innymi w Teatrze Powszechnym oraz Teatrze Kamienica w Warszawie. W Teatrze Capitol można go oglądać w spektaklu „Skok w bok”.

 

Skip to content