Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Sztuka i kultura w internecie … otwieramy Arsenał Kultury!

Sztuka i kultura w internecie … otwieramy Arsenał Kultury!

Jeżeli czujesz się zalany falą poleceń wartościowych stron internetowych, pandemia uśpiła w tobie wszelkie pokłady motywacji i uwierzyłeś, za Sokratesem, że naprawdę już nic nie wiesz – przybywamy z ratunkiem!
Wystartował Arsenał Kultury – nowa strona internetowa Żarskiego Domu Kultury, która jest platformą upowszechniania edukacji i zasobów kulturalnych on-line? Co to znaczy? Przygotowaliśmy dla Ciebie miejsce w sieci, gdzie nie tylko będziesz zgłębiać tajniki kultury, ale też staniesz się prawdziwym, aktywnym odbiorcą! Oglądaj filmy i vlogi, a potem twórz – nagrywaj, pisz, fotografuj, recytuj… Arsenał to nasz wspólny zbiór treści kulturalnych. To fantastyczne inicjatywy animacji kulturalnej, wykorzystujące nowe technologie.

Wyróżniliśmy kilka dziedzin kultury i planujemy sukcesywnie rozbudowywać zasób treści w oparciu o nie. Już teraz możesz lepiej poznać sztukę żywego mówienia w Podręczniku recytacji Alicji Wróbel, odkryć meandry utrwalania ultonych momentów dzięki Podręcznikowi fotografii Pawła Janczaruka, a także zostać krytykiem i badaczem literatury, tworząc swój własny vlog literacki zgodnie z podpowiedziami Anity Osek. Zastanawiasz się, co jeszcze? Bądź z nami, żeby się przekonać! 

 

Skip to content