Tanart – Protokół oraz fotorelacja

Żary, dnia 11 czerwca 2022 r.

Protokół posiedzenia Rady Artystycznej

TanArt” Solo Duo Group Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego

11 czerwca 2022 Żary

 

Rada Artystyczna w składzie:

  • Magda Mądry
  • Agnieszka Błaszkowska
  • Paweł Matyasik

 

Po obejrzeniu 90 prezentacji postanowiła przyznaćw poszczególnych kategoriach następujące nagrody:

GRUPA POWYŻEJ 8 OSÓB

taniec współczesny do 8 lat

I miejsce – DZIECIĘCY TEATR TAŃCA MAŁY FORMAT – „Z głową w chmurach” – Żarski Dom Kultury

taniec współczesny 9-10 lat

Wyróżnienie – NDK JAZZ DANCE 3 – „Dalej” – Nowosolski Dom Kultury

taniec współczesny 11-12 lat

I miejsce – PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – „Nad rzeką” – MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

II miejsce – TEATR TAŃCA FORMAT SMILE – ” Muzyka we mnie, w muzyce ja” – Żarski Dom Kultury

III miejsce – NDK JAZZ DANCE 2 – „Żyj” – Nowosolski Dom Kultury

taniec współczesny 15-17 lat

I miejsce – TEATR TAŃCA FREE – „Dzięki Tobie” – Żarski Dom Kultury

II miesjce – BASTET – ” Sierociniec” – Wolsztyński Dom Kultury

taniec współczesny 18-21 lat

I miejsce – PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – „Zatańcz ze mną” MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

teatr tańca do 8 lat

I miejsce – DZIECIĘCY TEATR TAŃCA MAŁY FORMAT – „Cukierkowe potworki” – Żarski Dom Kultury

teatr tańca 11-12 lat

Wyróżnienie – TEATR TAŃCA FORMAT SMILE – ” Pozostaje tajemnica” Żarski Dom Kultury

GRUPA POWYŻEJ 8 OSÓB

taniec współczesny 22+

Wyróżnienie – TEATR TAŃCA SAME CHCIAŁY – ” Szamanki”
Żarski Dom Kultury

SOLO

taniec współczesny 13-14 lat

I miejsce POLA MONDOROWICZ – „Sen” – Żarski Dom Kultury

II miejsce WERONIKA KUDAJ – ” Run” -4Stars Centrum Ruchu Wrocław

III miejsce TOSIA KNIAT – „Game over” – Żarski Dom Kultury

wyróżnienie JAGODA KSIĄG – „Sięgając gwiazd” – Żarski Dom Kultury

taniec współczesny – 11-12 lat

I miejsce BLANKA TROSZCZYŃSKA MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

II miejsce Iga Czerwińska „Fly” 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

III miejsce HANNA ZAJĄC – ” How to be me” 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

wyróżnienie PAULINA POJNAR -Nowosolski Dom Kultury

taniec współczesny – 15-17 lat

I miejsce MILENA ŚWIT – ” Zostawię Ci słowa” MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

II miejsce PATRYCJA LORAJ – „Battlefield” – Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu

III miejsce ZUZANNA ZIMNY – „Ucieczka” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

wyróżnienie MAGDA JURASZEK – ” Love” 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

taniec współczesny 18-21 lat

I miejsce AGATA BARAN – „Poczucie winy” – Żarski Dom Kultury

DUET

taniec współczesny – 11-12 lat

I miejsce PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – „Instynkt” – MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

II miejsce AMELIA PUDZIANOWSKA i ESTERA MIERZEJEWSKA -” Zamknięta w lustrze” – Żarski Dom Kultury

III miejsce NADIA DWORNICKA i LIDIA STALIŚ – „ Sen” Żarski Dom Kultury

taniec współczesny 13-14 lat

I miejsce MARTYNA JARCZEWSKA i ZUZANNA CZARNECKA -” Fałszywa przyjaźń” – Żarski Dom Kultury

II miejsce POLA MONDOROWICZ i ZUZANNA HASS – „Zostań” – Żarski Dom Kultury

III miejsce NELA BANASIAK i KALINA ŚLIWA – „Przyjaźń” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

taniec współczesny – 15-17 lat

I miejsce PATRYCJA LORAJ I PIOTR MAZUR – „Playing Love” – Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu

II miejsce WERONIKA KUDAJ i JULIA RAJKOWSKA – ” Siła” 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

GRUPA DO 8 OSÓB

taniec współczesny 18-21 lat

I miejsce TEATR TAŃCA SAY – „Smutno mi Boże” – Żarski Dom Kultury

II miejsce Teatr Ruchu – „Home”- Pracownia Artystyczna Kulturka – Świebodzin

taniec współczesny 22+

I miejsce PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – „Fuel” MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

taniec współczesny 15-17 lat

I miejsce TEATR RUCHU – ” Coming out” – Pracownia Artystyczna Kulturka Świebodzin

II miejsce ARYTMIA – „Survivor” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

GRUPA powyżej 8 osób

teatr tańca 13-14 lat

wyróżnienie TEATR TAŃCA FORMAT – ” Dotknąć myśli palcami” – Żarski Dom Kultury

teatr tańca 15-17 lat

wyróżnienie TEATR TAŃCA FREE- „Nie znajdziesz mnie” – Żarski Dom Kultury

teatr tańca 18-21 lat

wyróżnienie PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – „Totem” MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

teatr tańca 22+

I miejsce TEATR TAŃCA SAME CHCIAŁY – ” Na linii życia” – Żarski Dom Kultury

SOLO

teatr tańca 15-17 lat

wyróżnienie NICOLE ZHYHALOVA – „Solo” – Żarski Dom Kultury

DUET

teatr tańca 18-21 lat

I miejsce TEATR RUCHU – ” Twin Souls” -Pracownia Artystyczna Kulturka Świebodzin

teatr tańca 15-17 lat

I miejsce JULIA GOŁĄB i MARCELINA SKIERSKA – „Wróć” – Żarski Dom Kultury

GRUPA do 8 osób

teatr tańca 18-21 lat

I miejsce TEATR RUCHU – ” Back home”” Pracownia Artystyczna Kulturka Świebodzin

II miejsce TEATR TAŃCA SAY – „Berek” – Żarski Dom Kultury

GRUPA powyżej 8 osób

taniec współczesny 13-14 lat

I miejsce D7 ATELIER TANECZNE – „Rutyna” Atelier Taneczne Janicka Patrycja

wyróżnienie TEATR TAŃCA FORMAT – ” Ach życie moje, gdzie Ci biec kazano?”” – Żarski Dom Kultury

GRUPA DO 8 OSÓB

taniec współczesny 11-12 lat

I miejsce PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – „W drodze” – MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra

DUET

modern – 15-17 lat

I miejsce KLAUDIA SKRZYPCZAK i JULIA RAJKOWSKA- ” Movements”- 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

GRUPA POWYŻEJ 8 OSÓB

modern – do 8 lat

I miejsce A3 ATELIER TANECZNE – „Moi przyjaciele” – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

modern – 9-10 lat

I miejsce A1 ATELIER TANECZNE – „Po drugiej stronie” – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

II miejsce AMSONIA – „Million voices” – Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

modern – 11-12 lat

I miejsce D8 ATELIER TANECZNE – „Znikając w ciemności” – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

modern – 13-14 lat

I miejsce D3 ATELIER TANECZNE – „Pray” – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

II miejsce AMSONIA – ” Radioactive” – Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

III miejsce ARIA – „Diamonds” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

SOLO

modern – do 8 lat

I miejsce LILIANA JANICKA – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

II miejsce LENA SARKA – „Czułość”Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

modern – 9-10 lat

I miejsce OLGA NABIAŁEK – „Unstoppble” – Rampa Dance Poznań

modern – 13-14 lat

I miejsce NADIA WASZCZYSZYN – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

II miejsce JULIA NOWAKOWSKA – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

III miejsce KINGA WĘSIORA – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

wyróżnienie WERONIKA SZIK – „Jak rzeka” – Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy

wyróżnienie MARYSIA WERUSZKO – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

wyróżnienie ANTONINA ZIMOŃ – ” Toxic” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

 

SOLO

taniec współczesny – 9-10 lat

I miejsce OLGA NABIAŁEK – Rampa Dance Poznań

modern – 15-17 lat

I miejsce KLAUDIA SKRZYPCZAK – ” Fight” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

II miejsce OLIWIA MADEJ – „Keep dreaming” – Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

III miejsce JULIA RAJKOWSKA – „Dzikość” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

wyróżnienie WIKTORIA GÓRALCZYK – „Don’t cry” – Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

DUET

modern – do 8 lat

wyróżnienie IGOR NOWICKI i JULIA APOLINARSKA – „Shallow” – Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

modern – 9-10 lat

I miejsce OLGA NABIAŁEK i IWO SZCZEPANIAK – „Lovely” – Rampa Dance Poznań

II miejsce WIKTORIA DĄBROWICZ i MAJA NOWAK – „The reajon”- Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

GRUPA DO 8 OSÓB

modern 13-14 lat

I miejsce ARYTMIA MINI – „Voodoo” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

modern 15-17 lat

I miejsce ARYTMIA – „Zamknięte” – 4Stars Centrum Ruchu Wrocław

GRUPA POWYŻEJ 8 OSÓB

modern 22 +

I miejsce AMSONIA – „The women” -Studio Mieszkalska – Łap Taniec Zielona Góra

Jednocześnie Jury postanowiło przyznać 4 nagrody specjalne w wysokości 300 zł każda:

  1. TEATR RUCHU – ” Back home”” Pracownia Artystyczna Kulturka Świebodzin

  2. PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO „Fuel” MCKiE „Dom Harcerza”

  3. LILIANA JANICKA – Atelier Taneczne Janicka Patrycja Rzepin

  4. OLGA NABIAŁEK i IWO SZCZEPANIAK – „Lovely” – Rampa Dance Poznań

 

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody, statuetki, oraz dyplomy.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy tanecznej!!!

 

Rada artystyczna :

  • Magda Mądry
  • Agnieszka Błaszkowska
  • Paweł Matyasik

 

Zostaw odpowiedź

Zobacz również: