Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Galerie   /  Uroczyste zwieńczenie zajęć sekcji plastycznej ŻDK

Uroczyste zwieńczenie zajęć sekcji plastycznej ŻDK

W dniu 7. 06. o godzinie 17.00, w  Małej Galerii sali widowiskowej „Luna” ŻDK, odbył się wernisaż wystawy rysunku i malarstwa sekcji plastycznych  ŻDK  do których uczęszczały dzieci od 6 do 13 lat. Spotkanie zaszczycili  swoją obecnością rodzice i znajomi autorów prac….

Małe dzieła sztuki prezentowały cały wachlarz technik plastycznych jakie dzieci miały możliwość poznać  w czasie zajęć. Oprócz tradycyjnego rysunku i malarstwa pojawił się kolaż, sqraffito, kalkografia, monotypia po papieroplastykę i instalację.
Podczas uroczystego otwarcia wystawy wszystkim dzieciom wręczono dyplomy uczestnictwa w zajęciach. Nagrody rzeczowe za  wieloletnie zaangażowanie i kreatywność otrzymali; Lena Falińska, Ewa Pająk oraz Staś Smyczyński.
Dziękujemy dzieciom za  dostarczenie nam wspaniałych przeżyć estetycznych. Życzymy wam wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.  Wróćcie do nas z bagażem pełnym wrażeń i inspiracji do  dalszej „radosnej twórczości”. ŻDK zaprasza i czeka. Instruktor z całego serca dziękuje za piękne kwiaty.

Skip to content