Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Salon Wystaw Artystycznych   /  Wystawa Rysunku Karoliny Matuszewskiej „Fantasmagorie”. Warsztaty rysowania smoków !!!
Wystawa Karoliny Matuszewskiej

Wystawa Rysunku Karoliny Matuszewskiej „Fantasmagorie”. Warsztaty rysowania smoków !!!

Mała Galeria Żarskiego Domu Kultury zaprasza na wystawę rysunku Karoliny Matuszewskiej „Fantasmagorie”. Artystka jest studentką piątego roku Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu im. Eugeniusza Gepperta. Ma za sobą szereg wystaw na terenie Żar i Wrocławia. Odnosiła również sukcesy w wielu konkursach plastycznych lokalnych i ogólnopolskich. Prace eksponowane na wystawie, pod względem ikonograficznym, są zbiorem nieoczywistych, symbolicznych wizji zrodzonych przez wyobraźnię artystki. Baśniowe światy, tworzone poprzez udział tajemniczych stworzeń, urzekają perfekcją wykonania i wspaniałym warsztatem w zakresie sztuki rysunku. Udając się na tę wystawę, przeniesiesz się w świat fantazji.

Mała Galeria Żarskiego Domu Kultury-Sala Widowiskowa Luna, Żary . ul . Okrzei 35 

Warsztaty rysowania smoków

Jednocześnie Karolina mówi: 

Zapraszam na warsztaty, na których prosto z wyobraźni na kartkę przyleci do ciebie twój osobisty smok, jako Smocza Dama poprowadzę Cię przez tworzenie  swojej kreatury!. Salon Wystaw Artystycznych  (deptak ) 10 sierpnia godz. od 11.00 do 13.00 . 

 

Wystawa Karoliny Matuszewskiej

Skip to content