31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

31 Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką

  1-4.08 Otwarte warsztaty teatralne, od ...

Więcej...

Lubuski Konkurs Recytatorski, eliminacje powiatowe – KOLEJNOŚĆ WYSTĄPIEŃ

Lubuski Konkurs Recytatorski

Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w ramach programu PRO ARTE odbędą się w sali widowiskowej Luna Żarskiego Domu Kultury.

  • 7 kwietnia wysłuchamy prezentacji z grup I (klasy I-III) i III (klasy VII-VIII).
  • 8 kwietnia wysłuchamy prezentacji z grupy II (klasy IV-VI).
    Kolejność występów prezentujemy poniżej.

Kolejność wystąpień

Lubuski Konkurs Recytatorski
eliminacje powiatowe

7 kwietnia

I grupa wiekowa (kl. I-III) godz. 10:00

1. Agnieszka Szydłowska
2. Alan Witka
3. Blanka Szałęga
4. Blanka Wojciechowska
5. Feliks Sokołowski
6. Gabriela Zatylna
7. Hanna Szuter
8. Julia Zielińska
9. Karolina Abramowicz
10. Klara Nowicka
11. Lena Cygan
12. Marcin Madczak
13. Miłosz Bąk
14. Nadia Zielińska

16. Natalia Gogol
17. Natalia Gzyl
18. Niki Stojka
19. Weronika Tasak
20. Wiktoria Syzdek
21. Zuzanna Bogdanowicz
22. Jagoda Stasik
23. Iga Bielecka
24. Julia Zajączkowska
25. Emilia Rozynek
26. Milena Piasecka
27. Adrian Cierlukiewicz
28. Zofia Czop
29. Konrad Pawlus
30. Hanna Dziadkiewicz
31. Helena Mikoś
32. Szymon Wojwod

Werdykt po naradzie jury


Lubuski Konkurs Recytatorski

eliminacje powiatowe

7 kwietnia

III grupa wiekowa (kl. VII-VIII) godz. 12:30

1. Aleksander Kocyk
2. Anna Delejowska
3. Bartłomiej Paluszkiewicz
4. Damian Henke
5. Dawid Gawinkowski
6. Hanna Falana
7. Hanna Pietrowiak
8. Hanna Zowczak
9. Maria Tadla
10. Kaja Kozłowska
11. Michał Kuros

12. Natalia Kowalska
13. Zuzanna Wacowska
14. Oliwia Niewczas
15. Wiktor Fila
16. Nicola Bondarenko
17. Nikandra Gargalis
18. Wiktoria Gawron
19. Julia Ślebiedzińska
20. Amelia Stojanowska
21. Julia Rybińska

Werdykt po naradzie jury


Lubuski Konkurs Recytatorski

eliminacje powiatowe

8 kwietnia

II grupa wiekowa (kl. IV-VI) godz. 10:00

1. Gabriela Komorska
2. Hanna Jasińska
3. Hanna Teplaków
4. Maja Gacka
5. Maja Kromp
6. Mateusz Fiedziuk
7. Michalina Cucharec
8. Patrycja Wolf
9. Paulina Kropiwincka
10. Paweł Marciniak
11. Sebastian Drzymała
12. Sebastian Pawlak
13. Zuzanna Wesołowska
14. Hanna Jagiełło
15. Gabriel Kurzydło

16. Sebastian Żeletko
17. Maja Filipowicz
18. Magdalena Dobryniewska
19. Maja Zawada
20. Wiktoria Smoleń
21. Julia Puzewicz
22. Julia Żukowska
23. Michał Koziński
24. Hubert Wierzbicki
25. Lena Łysek
26. Lena Feret

Werdykt po naradzie jury

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: