Koncert Świąteczny Ania Rusowicz i goście

Koncert Świąteczny Ania Rusowicz i goście

Znamy artystkę Świątecznego Koncertu! dnia 27.12.2022r. odbędzie ...

Więcej...

Mam ogień w sercu – WOŚP 2023

Mam ogień w sercu - WOŚP 2023

Sztab #6273 Żarski Dom Kultury ...

Więcej...

Rejestracja Wolontariuszy WOŚP

Rejestracja Wolontariuszy WOŚP

Miło nam poinformować, iż ruszyła  ...

Więcej...

Patryk Adamkiewicz – La Scala Night

Patryk Adamkiewicz - La Scala Night

La Scala Night - wieczór ...

Więcej...

Kolejność wystąpień Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

Lubuski Konkurs Recytatorski

W piątek 1.04 w sali widowiskowej Luna odbędą się eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w ramach programu PRO ARTE. 
Poniżej kolejność wystąpień.

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

eliminacje miejskie

rozpoczęcie godz. 10:00

I KATEGORIA

  1. Hanna Ankudowicz
  2. Tadeusz Jakimiak

  3. Khrystyna Abada

  4. Jagoda Bełezina

  5. Wiktoria Pastuszka

  6. Błażej Drzewiński

  7. Anisa Prelijić

  8. Weronika Urbańska

  9. Zofia Czop

  10. Nikola Kaptur

  11. Vanessa Bergmann

  12. Karolina Fiek

  13. Samanta Kopko

  14. Miłosz Juryca

  15. Laura Junik

  16. Aleksandra Kołtun

  17. Hanna Koza

  18. Amelia Mąka

  19. Milena Sadowska

  20. Wiktoria Hojan

  21. Nikola Suśniak

  22. Oliwia Cehańczuk

  23. Emilia Bielska

  24. Hanna Dziadkiewicz

  25. Michalina Kopczyńska

  26. Konrad Pawlus

  27. Helena Mikoś

  28. Maciej Tur

  29. Julia Kondratiuk

  30. Hanna Dudek

  31. Szymon Skłacki

  32. Feliks Sokołowski

  33. Lena Kuźniak

  34. Zuzanna Bogdanowicz

II KATEGORIA
ok. godz. 12:30

  1. Lilianna Kasprolewicz

  2. Łukasz Stojanowski

  3. Hanna Greszczeszyn

  4. Franciszek Majerski

  5. Zuzanna Kacperska

  6. Aleksander Kalemba

  7. Zuzanna Koniecpolska

  8. Hubert Wierzbicki

  9. Aleksandra Janik

  10. Tobiasz Chmielewski

  11. Alina Gastal

  12. Andrzej Maćków

  13. Michał Kaźmierczak

  1. Amelia Sawicka

  2. Jakub Sadowski

  3. Nadia Wanat

  4. Jan Garbuliński

  5. Zuzanna Kunsztowicz

  6. Kacper Wojciechowski

  7. Maja Kaptur

  8. Michał Koziński

  9. Milena Chmielewska

  10. Lena Łysek

  11. Lena Feret

  12. Maja Płóciennik

  13. Magdalena Waroszek

  14. Stanisław Szakoła

 

III KATEGORIA

ok. godz. 14:30

  1. Igor Burzyński

  2. Wiktoria Trojak

  3. Igor Mariański

  4. Mateusz Matysiak

  5. Aleksander Bartkowiak

  6. Zuzanna Golec

  7. Damian Henke

  8. Martyna Adamek

  9. Alicja Pytel

  10. Julia Rybińska

  11. Maria Talda

  1. Hanna Kopala

  2. Amelia Kowzan

  3. Ewelina Hirsch

  4. Weronika Malicka

  5. Daria Mikołajczuk

  6. Maja Lipińska

  7. Amelia Stojanowska

  8. Hanna Sojka

  9. Blanka Urszulak

  10. Iga Bartosińska

  11. Weronika Zawadzka

 

Werdykt ok. godziny 16:00

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: