Ostatnie wpisy

Error: Contact form not found.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  Akcja „Międzynarodowy Dzień Tańca”

Akcja „Międzynarodowy Dzień Tańca”

ŻDK zaprasza do udziału  w Akcji „Międzynarodowy Dzień Tańca”. Jeżeli kochasz tańczyć ( nieważne jak i gdzie) to nagraj filmik (do 2 min) lub zrób zdjęcie (max 5 zdjęć) i przyślij do nas na email mdt@dkzary.pl Żarskiego Domu Kultury z opisem : Imię i nazwisko, wiek, oraz miejscowość. (formularz poniżej ) .
Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzony jest 29 kwietnia. Święto to ustanowiono w 1982 r. przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego.  29 kwietnia jest datą chrztu wielkiego francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges’a Noverre’a, reformatora sztuki tańca, twórcy europejskiego teatru baletowego.
Myślą przewodnią jest celebracja i czerpanie radości ze sztuki tanecznej, przekraczanie granic i łączenie ludzi za pomocą uniwersalnego języka jakim jest taniec.

 

Aby wziąć udział w naszej akcji należy:

 • nagrać filmik ze swoją choreografią.
 • lub zrobić maksymaknie 5 zdjęć.  
 • nagrany materiał wysłać bezpośrednio  na maila mdt@dkzary.pl, lub wysłać sam link z umieszczonego w sieci  materiału .
 • wypełnisz ankietę, ktora znajduję się poniżej.

Filmiki oraz zdjęcia zostaną zamieszczone w naszej galerii na stronie www.dkzary.pl oraz fanpage Żarskiego Domu Kultury, warunkiem do zamieszczenia będzie podpisanie zgody RODO . Klauzula informacyjna znajduje się na stronie www.dkzary.pl/rodo .

Akcja trwa do 10 maja 2020 r. do godz. 24.00. 

Zgoda na publikację wizerunku.

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez pracowników ŻDK dokumentacji fotograficznej/wideo Akcji „Międzynarodowy Dzień Tańca” oraz publikację zdjęć/filmiku z moim udziałem/z udziałem mojego dziecka. Informujemy iż Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail iod@dkzary.pl lub pisemnie u administratora danych osobowych: Żarski Dom Kultury, ul. Wrocławska 7, 68-200 Żary.

koordynator projektu: instruktor ŻDK Bożena Wróbel

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Imię i Nazwisko dziecka, jeżeli zgoda dotyczy dziecka

  Wiek (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na publikację wizerunku

  Skip to content