32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

Harmonogram eliminacji wojewódzkich 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

67. OKR

W imieniu Dyrektora Żarskiego Domu Kultury Łukasza Matyjaska i Towarzystwa Kultury Teatralnej zapraszamy za eliminacje wojewódzkie 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 29-30 kwietnia. Szczegółowy harmonogram prezentacji poniżej. 

Przegląd Wojewódzki

67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Żary 29-30.04.2022

Piątek 29.04.

KONCERTY W KATEGORII: RECYTACJA i WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

10.00 – KONCERT I

  • Aleksandra Kowalczuk – wywiedzione ze słowa – Żary
  • Maria Mędryk – recytacja – Zielona Góra
  • Julia Mrozek – recytacja – Żary
  • Izabela Polańska – recytacja – Krosno Odrzańskie
  • Julia Jaskowiak – recytacja – Zielona Góra
  • Karolina Pożoga – recytacja – Lubsko
  • Robert Michalski – recytacja – Zielona Góra

11.30 – KONCERT II

  • Karolina Fenske – wywiedzione ze słowa – Krosno Odrzańskie
  • Milena Wroczyńska – recytacja – Żary
  • Zofia Kozieł – recytacja – Zielona Góra
  • Arleta Mondrowska – recytacja – Krosno Odrzańskie
  • Jakub Klimczyk – recytacja – Sulechów
  • Julia Kaup – recytacja – Gorzów Wielkopolski
  • Marta Gałkowska – recytacja – Sulechów

13.00 – KONCERT III

  • Agata Cogiel – recytacja – Sulechów
  • Zuzanna Słowikowska – recytacja – Żary
  • Kacper Rokosz – recytacja – Gorzów Wielkopolski
  • Natalia Klisowska – recytacja – Żary
  • Oliwia Górniak – recytacja – Żagań
  • Szymon Andrzejewski – recytacja – Gorzów Wielkopolski
  • Kacper Grzegorczyk – recytacja – Żagań

 

15.00 – WARSZTATY DLA RECYTATORÓW
15.00 – próba koncertu poezji śpiewanej
16.30 – KONCERT W KATEGORII:
POEZJA ŚPIEWANA

 

  • Julia Nagórska – Zielona Góra
  • Zuzanna Żuberek – Nowa Sól
  • Lidia Compel – Zielona Góra
  • Marta Dominikowska – Łochowice
  • Nadia Krzyśko – Zielona Góra
  • Danuta Brzózka – Nowa Sól
  • Paulina Solska – Zielona Góra
  • Nikola Michalczyk – Sulechów
  • Aleksandra Stachowiak – Zielona Góra

 

18.30 – TEATRY JEDNEGO AKTORA

  • Bartosz Siudak – Nowa Sól
  • Natanael Gramont – Nowa Sól
  • Patrycja Gandera – Nowa Sól
  • Kinga Kaczmarek – Nowa Sól

Sobota 30.04

10:00-12:00 próba koncertu galowego (dla zaproszonych uczestników)

  • 10:00 Warsztaty dla uczestników
  • 11:00 Konsultacje z jurorami
  • 12:00 – Koncert galowy i odczytanie werdyktu jury

 

Prezentacje we wszystkich kategoriach konkursowych odbywają się w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35. W czasie trwania konkursu można oddawać głosy na nagrodę publiczności.

 

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: