Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Zapowiedzi Imprez   /  KONCERT EDDIE ANGEL ORAZ MAR TODANI

KONCERT EDDIE ANGEL ORAZ MAR TODANI

Zapraszamy na koncert 21.03.2020 r.- godz. 19.00 – Sala widowiskowa „Luna” ŻDK, ul. Okrzei 35

Eddie Angel – mieszkający w Londynie genialny angielski gitarzysta, wokalista, autor muzyki i tekstów. Miał okazję grywać na jednej scenie z wieloma bardziej i mniej znanymi muzykami, od zespołu Rory Gallaghera po Oasis i tak różnych stylach muzycznych jak punk i soul.
Wszedł we współpracę z wieloma wybitnymi artystami, na przestrzeni lat koncertując  z nimi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Norwegii, Danii, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, USA i na Karaibach.
Brał udział w popularnych rejsach bluesowych „Blues cruise”. BB King, którego miał okazję poznać i występować przed nim, powiedział o nim „niech Eddie niesie bluesową pochodnię”. 
Eddie Angel w swojej twórczości zawsze wierny gitarze – miłości swojego życia, łączy prostotę i efektowność.

Mar Todani – japoński gitarzysta urodzony w Hiroshimie. W latach 90-tych był gitarzystą Big Joe Turner & Memphis Blues Caravan, potem wielu amerykańskich bluesmanów, takich jak Martha High, Melvia Chick Rodgers, Eddie Kirkland, Ernie Johnson, Marten Ingle, Shana Waterstown, Nina Van Horn. Na scenie niczym samurajski wojownik, energicznie i ujmująco dopełnia ten atrakcyjnie się prezentujący skład.

Skip to content