Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Pro-Arte   /  Lubuski Konkurs Recytatorski 2019

Lubuski Konkurs Recytatorski 2019

 

Szanowni Państwo
Żarski Dom Kultury po raz kolejny jest organizatorem eliminacji miejskich oraz powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Szkoły oraz placówki kultury powiatu żarskiego organizują na swoim terenie eliminacje na szczeblu podstawowym (szkoła lub placówka kultury) i typują po czterech recytatorów do eliminacji środowiskowych (gminnych lub miejskich) z każdej grupy wiekowej.

Dziecięcym prezentacjom przysłuchiwać się będzie profesjonalne jury, które po ogłoszeniu wyników spotka się z recytatorami i ich opiekunami, by omówić ich prezentacje. Informujemy Państwa, że eliminacje miejskie odbędą się w dniach 7 i 8 lutego 2019r. w sali widowiskowej ŻDK „Luna”, ul. Okrzei 35. 

7.02.2019r.

  • godz.10.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowej)
  • godz.13.00 – III grupa (klasy VII i VIII szkoły podstawowej i gimnazja)

8.02.2019r.

  • godz.10.00 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowej)

Ogłoszenie wyników po prezentacjach kolejnych grup wiekowych


Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego będą miały miejsce  1 marca 2019r. w sali widowiskowej ŻDK „ Luna”, ul. Okrzei 35. Impreza przebiegać będzie zgodnie z następującym programem:

  • godz. 9.00 – I grupa (klasy I-III szkoły podstawowej)
  • godz. 11.30 – II grupa (klasy IV-VI szkoły podstawowej)
  • godz. 14.30 – III grupa ((klasy VII I VII szkoły podstawowej i gimnazja)

Organizatorzy eliminacji środowiskowych (gminnych lub miejskich) kwalifikują po 4 recytatorów w każdej kategorii do eliminacji powiatowych. Ogłoszenie wyników po prezentacjach kolejnych grup wiekowych. Organizatorzy proszą o przestrzeganie terminów zgłoszeń, które należy składać do Żarskiego Domu Kultury przy ul. Wrocławskiej 7.

Termin zgłoszenia do eliminacji miejskich upływa 4 lutego 2019r.

Termin zgłoszenia do eliminacji powiatowych upływa 22 luty 2019r.

Jeżeli chcieliby Państwo wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości związane z przebiegiem Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, to proszę kontaktować się z Żarskim Domem Kultury (683742413)

Wszystkie informacje oraz karty zgłoszeń znajdą Państwo na stronach internetowych Regionalnego Centrum Animacji Kultury: www.rcak.pl oraz Żarskiego Domu Kultury: www.dkzary.pl

Formularz zgłoszeniowy online 

pliki do pobrania:

 

Skip to content