Inauguracja roku akademickiego UTW

Inauguracja roku akademickiego UTW

Dyrektor Żarskiego Domu Kultury Łukasz ...

Więcej...

Trylogia o demonicznych dzieciach

Trylogia o demonicznych dzieciach

17 września (sobota) o godzinie ...

Więcej...

Koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej

Koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej

Andrzej Korycki, członek legendarnego zespołu ...

Więcej...

XLVI Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki „Salon Jesienny”

XLVI Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki Salon Jesienny

Regulamin: Celem konkursu jest prezentacja i ...

Więcej...

Koncert Felicjana Andrzejczaka

Koncert Felicjana Andrzejczaka

Już niebawem w sali widowiskowej ...

Więcej...

Lubuski Konkurs Recytatorski 2021 – harmonogram

 

Szanowni Państwo

przedstawiamy harmonogram eliminacji miejskich Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Początek – 26 lutego 2021  o godzinie 10.00  w Sali Widowiskowej „Luna ” ul . Okrzei 35. Przypominamy, iż przegląd odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym, którego szczegółowy opis znajduje się tutaj. Poniżej harmonogram występów :

godz. 10.00

KSP

  1. Alina Gastal (I)

  2. Bianka Gielicz (I)

  3. Aleksandra Janik (I)

  4. Miłosz Juryca (I)

  5. Zuzanna Paluch (II)

  6. Franciszek Majerski (II)

  7. Aleksander Hudyma (II)

  8. Sonia Kunysz (II)

  9. Amelia Stojanowska (III)

  10. Iga Bartosińska (III)

  11. Emila Wantoła (III)

  12. Nikola Gólska (III)


godz. 11.00

SP nr 1 i ŻDK

  1. Iga Kaczmarek (I)

  2. Michalina Mikołajczuk (I)

  3. Wiktoria Waszkiewicz (I)

  4. Maja Płóciennik (II)

  5. Oliwia Zawadzka (II)

  6. Lilianna Kasprolewicz (II)

  7. Maja Harasim (III)

  8. Maja Lipińska (III)

  9. Anna Kondratowicz (III)

  10. Damian Henke (III)

  11. Anna Cegielska (III)


godz. 12.00

SP nr 8

  1. Maciej Sawicki (I)

  2. Zuzanna Kowalczyk (I)

  3. Liliana Nikiforuk (I)

  4. Marcelina Glóra (I)

  5. Michalina Oksiak (II)

  6. Karolina Grzelak (II)

  7. Julia Lewon (II)

  8. Wojciech Zakrzewski (II)

  9. Martyna Wercholak (III)

  10. Iga Falińska (III)

  11. Julia Bielińska (III)


godz. 13.00

SP nr 5 i SP nr 2

  1. Aleksander Bartkowiak (III)

  2. Marcelina Skierska (III)

  3. Amelia Kowzan (III)

  4. Nikola Suśniak (I)

  5. Jakub Skaliński (I)

  6. Laura Frąckowiak (I)

  7. Igor Beliczyński (I)

  8. Celina Malewicz (II)

  9. Hubert Wierzbicki (II)

  10. Zuzanna Strzałkowska (III)

  11. Paulina Kamińska (III)

  12. Igor Mariański (III)

  13. Martyna Adamek (III)


godz. 14.00

SP nr 3 i SP nr 10

  1. Hanna Michalska (I)

  2. Stanisław Szakoła (I)

  3. Veronika Osyurak (I)”

  4. Aleksandra Kołtun (I)

  5. Martyna Pawlik (III)

  6. Ksawery Szałagan (I)

  7. Antoni Kwaśniak (I)

  8. Amelia Mąka(I)

  9. Antonina Miszewska (I)

  10. Jan Garbuliński (II)

  11. Hubert Sygutowski (III)

Harmonogram do pobrania w formacie PDF jest tutaj .

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: