32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna – Żary 2022

32 Wojewódzka Wystawa Fotograficzna - Żary 2022

Burmistrz Miasta Żary, Żarski Dom ...

Więcej...

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Ogólnopolskie konfrontacje Tańca Współczesnego 11 czerwca 2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatrów Tańca Żarskiego ...

Więcej...

Lubuski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe – harmonogram

 

Szanowni Państwo

przedstawiamy harmonogram eliminacji powiatowych  Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Początek – 5 marca 2021  o godzinie 10.00  w Sali Widowiskowej „Luna” ul. Okrzei 35. Przypominamy, iż przegląd odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym, którego szczegółowy opis znajduje się tutaj. 

Poniżej transmisja online. Zapraszamy.

Poniżej harmonogram występów :

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

eliminacje powiatowe

godz. 10.00

Lubsko, Mierków, Piotrów

  1. Przemysław Nowak (III)

  2. Oliwia Niewczas (III)

  3. Maja Stasik (III)

  4. Wiktor Fila (III)

  5. Hanna Jagiełło (II)

  6. Nadia Świderska (II)

  7. Jakub Bieliński (I)

  8. Maja Osińska (I)

  9. Julia Bielińska (I)

  10. Hanna Melska (I)

  11. Nadia Błaszków (I)

  12. Jagoda Stasik (I)

  13. Sara Czarpacka (I)

  14. Jakub Nowosiadły (I)


godz. 11.00

Trzebiel, Olbrachtów

  1. Zofia Andrus (III)

  2. Dawid Gawinkowski (III)

  3. Angelika Stefaniszyn (III)

  4. Hanna Falana (III)

  5. Maja Gacka (II)

  6. Sebastian Pawlak (II)

  7. Zuzanna Wesołowska (II)

  8. Aleksandra Wesołowska (II)

  9. Karolina Dąbrowska (II)

  10. Paweł Marciniak (I)

  11. Maria Sroka (I)

  12. Tymoteusz Kocyk (I)

  13. Lena Cygan (I)

  14. Mateusz Fiedziuk (I)


LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

eliminacje miejskie

godz. 12.00

Brody, Mirostowice Dolne, Sieniawa Żarska

  1. Aleksandra Gęślak (III)

  2. Natalia Wacowska (III)

  3. Zuzanna Wacowska (III)

  4. Aleksandra Żurawska (III)

  5. Wojciech Filipowicz (II)

  6. Maja Filpowicz (II)

  7. Piotr Plichta (I)

  8. Dawid Surwiło (I)

  9. Jan Paliwoda (I)

  10. Anna Schlaffke (I)

  11. Aleksandra Macierzyńska (I)

  12. Nadia Koroluk (I)

  13. Magdalena Dobryniewska (I)


godz. 13.00

Żary, Lubanice

  1. Michał Kuros (III)

  2. Emilia Wantoła (III)

  3. Maja Lipińska (III)

  4. Anna Cegielska (III)

  5. Hubert Wierzbicki (II)

  6. Franciszek Majerski (II)

  7. Maja Płóciennik (II)

  8. Gabriela Komorska (II)

  9. Miłosz Juryca (I)

  10. Tobiasz Chmielewski (I)

  11. Aleksander Kalemba (I)

  12. Amelia Mąka(I)

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: