Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego – Żary 2020 – protokół

Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego

TanArt Żary 2020 online

11 listopada w Poznaniu zebrała się trzy osobowa Rada Artystyczna Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego: Justyna Pisarska, Jagoda Konieczna i Filip Hylewicz, która po obejrzeniu prezentacji online postanowiła nagrodzić następujące zespoły:

TANIEC WSPÓŁCZESNY do 7 lat:

  1. miejsce – Dziecięcy Teatr Tańca Mały Format – „Układanka”
  2. miejsce – Iskierki – „ Słowiańskie przyjaciółki”

MODERN JAZZ DUET 8-10 lat:

  1. miejsce – Pracownia Tańca Współczesnego – „Spotkanie”

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY i Teatr Tańca 8-10 lat:

  1. miejsce – Pani Daria i Spółka – „So Cold”
  2. miejsce – Teatr Tańca Format Smile – „Kaskada”
  3. miejsce – Teatr Tańca Format Smile – „Spojrzenie”

TANIEC WSPÓŁCZESNY i Teatr Tańca 11-12 lat:

  1. miejsce – Teatr Tańca Format – „Pajęczarki”
  2. miejsce – Teatr Tańca Format – „Uciekająca Panna Młoda”

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY 13-14 lat:

  1. miejsce – Cherubiny – „Głębia istnienia”
  2. miejsce – Teatr Tańca Free – „Oswoić siebie”
  3. miejsce – Bastet 2 – „Ludzie pomagają ludziom”

TEATR TAŃCA 13-14 lat:

  1.  miejsce – Teatr Tańca Free – „Dzień jak co dzień”

TANIEC WSPÓŁCZESNY i Teatr Tańca15-17 lat:

  1. miejsce – Bastet – „W drodze”
  2. miejsce – Teatr Tańca Say – „Oczepiny”
  3. miejsce – Teatr Tańca Say – „Żywot trzmiela”

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY SOLO 15-17 lat:

  1. miejsce – Agata Baran – „On wie”

 

TEATR TAŃCA SOLO 18-20 lat:

     2 miejsce – Oliwia Derezińska – „Neuroza”

TANIEC WSPÓŁCZESNY 21 lat i więcej:

    3 miejsce – Teatr Tańca Same Chciały – „Bez korony”

TEATR TAŃCA 21 lat i więcej:

  1.  miejsce – Teatr Ruchu – „Strike a pose”
  2. miejsce – Teatr Tańca Same Chciały – „Modlitwa”
  3. miejsce – Pracownia Tańca Współczesnego – Grupa Projektowa – „Za zamkniętymi drzwiami”

 

Jednocześnie Jury postanowiło przyznać dwie nagrody specjalne :

I nagrodę dlaTeatru Ruchu za choreografię „Strike a pose” oraz II nagrodę dla zespołu Bastet za choreografię „W drodze”.

Decyzją Rady Artystycznej i organizatorów niektóre kategorie taneczne zostały połączone.

Wszyscy laureaci otrzymali statuetki oraz dyplomy.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy tanecznej!!!

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: