Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Regulaminy Zgłoszenia   /  Pasje 2024
Pasje 2024

Pasje 2024

Żarski Dom Kultury zapraszamy artystki z Żar i okolic do udziału w dorocznej wystawie poświęconej twórczości kobiet:

„Pasje 2024”

Celem wystawy jest zaprezentowanie dorobku artystycznego mieszkanek Żar oraz najbliższych miejscowości. Czekamy na Wasze malarstwo, grafikę, fotografię oraz rzeźbę.  Prace prosimy dostarczać do Żarskiego Domu Kultury (ul. Wrocławska 7) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, którą można pobrać poniżej.  Wasze dzieła przyjmujemy do 29 lutego 2023 r. Do karty zgłoszenia dołączyliśmy garść istotnych informacji, z którymi należy się zapoznać przed przekazaniem swoich prac do ekspozycji.  Jesteśmy otwarci na twórczość artystek profesjonalnych oraz nieprofesjonalnych.

Klauzula informacyjna:

  1.  Każda uczestniczka może zgłosić maksymalnie 3 prace (w tym zestawy) do wystawy. Termin zgłaszania prac mija 29 lutego 2024 o godz. 15:30.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do dowolnej selekcji dostarczonych prac.
  3. Dostarczone prace powinny zostać odebrane po zakończeniu ekspozycji do dnia 26.04.2024 r. Prace nieodebrane w terminie przechodzą na własność Żarskiego Domu Kultury.
  4. Prace płaskie o wymiarach większych niż 100×70 cm powinny zostać dostarczone w odpowiednich ramach (jeśli są wymagane przy ekspozycji) lub zostać w jakikolwiek inny sposób przygotowane do powieszenia. W przeciwnym wypadku prace nie zostaną uwzględnione na wystawie.
  5. Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem autorki oraz opatrzona tytułem.
  6. Wernisaż jest przewidziany na 9 marca 2024 o godz. 12:00 w Salonie Wystaw Artystycznych.

Pliki do pobrania 

Skip to content