Inauguracja roku akademickiego UTW

Inauguracja roku akademickiego UTW

Dyrektor Żarskiego Domu Kultury Łukasz ...

Więcej...

Trylogia o demonicznych dzieciach

Trylogia o demonicznych dzieciach

17 września (sobota) o godzinie ...

Więcej...

Koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej

Koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej

Andrzej Korycki, członek legendarnego zespołu ...

Więcej...

XLVI Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki „Salon Jesienny”

XLVI Otwarty Wojewódzki Konkurs Plastyki Salon Jesienny

Regulamin: Celem konkursu jest prezentacja i ...

Więcej...

Koncert Felicjana Andrzejczaka

Koncert Felicjana Andrzejczaka

Już niebawem w sali widowiskowej ...

Więcej...

Propozycje Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku ŻDK zaprasza swoich słuchaczy do udziału w zajęciach edukacyjnych, artystycznych i sportowych. W programie: wykłady, wycieczki edukacyjno-turystyczne, nauka języka hiszpańskiego i niemieckiego oraz klub dyskusyjny. Proponujemy udział w sekcji literackiej, chórze, zespole muzycznym oraz plastycznym. Do zakresu zajęć sportowych należą: aerobik, gimnastyka ogólna i na basenie, zespół taneczny, ćwiczenia w klubie fitness i brydż. UTW ŻDK współpracuje z Klubem Seniora z Weisswasser i realizuje wspólny plan spotkań przygranicznych. W ofercie programowej jest wiele imprez okolicznościowych. W Uniwersytecie Trzeciego Wieku można odkrywać i rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Zapisy przyjmujemy w biurze UTW ŻDK od 10.00 do 13.00.

Inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się 4 października 2013 w sali „Luna” ŻDK o godz. 17.00. Zapraszamy.

KARTOFLADA

UTW ŻDK zaprasza słuchaczy do udziału w „KARTOFLADZIE – polsko – niemieckie spotkania seniorów” w ramach Funduszu Małych Projektów z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 – 2013. Impreza odbędzie się na stadionie „Syrena” 9 października 2013 roku w godzinach od 10.00 – 18.00. W programie zabawy sportowo – rekreacyjne z ziemniakiem w tle, a także smaczne dania z kuchni polskiej i niemieckiej. O dobry nastrój zadbają muzycy z zespołu „Bemole”. Prosimy o osobity kontakt
z biurem UTW ŻDK (codziennie od 11 do 13). Serdecznie zapraszamy!

WYCIECZKA

UTW ŻDK zaprasza słuchaczy na wycieczkę do Wrocławia (17 października 2013). W programie : zwiedzanie miasta z przewodnikiem (3,5 godz.) oraz spektakl teatru „Capitol”: „Mistrz i Małgorzata”. Szczegółowe informacje zapisy przyjmowane są codziennie od 11.00 do 13.00 w biurze UTW ŻDK.

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: