Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Galerie   /  Zapraszamy do szczodrego udziału w 28 FINALE WOŚP

Zapraszamy do szczodrego udziału w 28 FINALE WOŚP

28 FINAŁ WOŚP – „WIATR W ŻAGLE” – 12 STYCZNIA 2020

GRAMY DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ

 Na wylicytowania czeka wiele wspaniałych darów: złota przewieszka w formie rakiety tenisowej z piłką ma swoją wzruszającą historię: 10 lat temu dziesięcioletni żarski tenisista poważnie zachorował, jego przyjaciele postanowili zorganizować akcję charytatywną „Gramy dla Tomka”. Ofiarodawcy, którzy nabyli ją w trakcie aukcji, postanowili ponownie przekazać na szczytny cel.

Pamiątka akcji po 27 Finale WOŚP „Żary Murem za Owsiakiem” z oryginalnym autografem Jurka Owsiaka.

Koszulka i zdjęcia z autografem Cleo.

Gadżety WOŚP oraz wiele innych przekazanych przez licznych sponsorów i partnerów.

Licytacje przewidziane w dniu 12 stycznia 2020 r., od godz. 13.30 w parku przy Żarskim Domu Kultury, ul. Wrocławska.

Na rzecz WOŚP gramy także w ŻDK filia „Kunice”, ul. Grunwaldzka 3. Od godz. 15.30 startują licytacje: m.in. zdjęcie z autografem Cleo, gadżety WOŚP oraz wiele innych darów przekazanych przez sponsorów i partnerów.

W programie artystycznym występy dzieci z Przedszkola nr 4, uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10, koncerty zespołów artystycznych ŻDK, w tym Miejskiej Orkiestry Dętej.

 

 

Komentarzy

  • 12 stycznia 2020

    Mariusz

    Dzisiaj (12.01.2020r.) ok. godz. 10.00 stała grupka wolontariuszy tej szczytnej akcji na chodniku naprzeciwko kościoła na ul. Szymanowskiego. Czekali widocznie tylko na koniec mszy żeby od wiernych prosić pieniądze. Ja przechodząc obok kościoła chciałem dać pieniądze do puszki, ale cała grupa na widok ,że się zbliżam odwróciła się plecami. Myślałem, że może na ul. Moniuszki ktoś będzie zbierał, ale tam owszem byli tyle, że na stacji paliw Orlen zbierali od kierowców. Podsumowując jeżeli nie chodzicie do kościoła i nie tankujecie auta w dniu WOŚP to nie przekażecie pieniędzy na ten piękny cel.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content