ŻARSKIEJ NIEZAPOMINAJKI CIĄG DALSZY…

towarzystwo "ę"Nadeszła pora na podsumowanie działalności Grupy
Wolontariackiej „Niezapominajka” UTW Żarskiego Domu Kultury. Dzięki działaniom aktywnych wolontariuszy, które trwały prawie rok udało się stworzyć zespół – grupę ludzi, którzy mają wspólny cel: działanie na rzecz środowiska lokalnego. Zorganizowanie plenerowej imprezy „Żarska Niezapominajka” pokazało jak ważne jest łączenie pokoleń, jak ważne jest bycie z sobą, jak bardzo lubimy się bawić niezależnie od wieku.

3 czerwca 2016 roku odbyło się w Żarskim Domu Kultury oficjalne spotkanie wolontariuszy z grupy „Niezapominajka” z Dyrektorem Romanem Krzywotulskim i pracownikami Żarskiego Domu Kultury. Podczas wspólnej rozmowy padły podziękowania skierowane wobec wszystkich zaangażowanych osób w realizację projektu „UTW DLA SPOŁECZNOSCI”. Odbyła się premiera filmu, który dokumentuje wydarzenia z 15 maja 2016r. Warto dodać, że filmowcami byli młodzi wolontariusze z sekcji filmowej MIOT Żarskiego Domu Kultury. To było pierwsze oficjalne podsumowanie, chociaż czas na głębsze analizy naszych działań ciągle przed nami. Przed nami też kolejne wyzwania wynikające z planu działania grupy wolontariatu, a także dodatkowe zadania podczas 2. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi – Dymny – Himilsbach, który odbędzie się po raz pierwszy w Żarach w lipcu 2016. Formuła organizacyjna „Żarskiej Niezapominajki” będzie również wykorzystana podczas „Dni Żar” w sierpniu 2016. I tam pojawią się wolontariusze w niebieskich koszulkach z UTW ŻDK.

Dofinansowano ze środków programu „UTW – Seniorzy w akcji” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

polsko- amerykańskie

towarzystwo "ę"

 

 

 

 

Komentowanie wyłączone.

Zobacz również: