Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Żarski Dom Kultury

  /  Recenzje   /  ŻARSKIEJ NIEZAPOMINAJKI CIĄG DALSZY…

ŻARSKIEJ NIEZAPOMINAJKI CIĄG DALSZY…

towarzystwo "ę"Nadeszła pora na podsumowanie działalności Grupy
Wolontariackiej „Niezapominajka” UTW Żarskiego Domu Kultury. Dzięki działaniom aktywnych wolontariuszy, które trwały prawie rok udało się stworzyć zespół – grupę ludzi, którzy mają wspólny cel: działanie na rzecz środowiska lokalnego. Zorganizowanie plenerowej imprezy „Żarska Niezapominajka” pokazało jak ważne jest łączenie pokoleń, jak ważne jest bycie z sobą, jak bardzo lubimy się bawić niezależnie od wieku.

3 czerwca 2016 roku odbyło się w Żarskim Domu Kultury oficjalne spotkanie wolontariuszy z grupy „Niezapominajka” z Dyrektorem Romanem Krzywotulskim i pracownikami Żarskiego Domu Kultury. Podczas wspólnej rozmowy padły podziękowania skierowane wobec wszystkich zaangażowanych osób w realizację projektu „UTW DLA SPOŁECZNOSCI”. Odbyła się premiera filmu, który dokumentuje wydarzenia z 15 maja 2016r. Warto dodać, że filmowcami byli młodzi wolontariusze z sekcji filmowej MIOT Żarskiego Domu Kultury. To było pierwsze oficjalne podsumowanie, chociaż czas na głębsze analizy naszych działań ciągle przed nami. Przed nami też kolejne wyzwania wynikające z planu działania grupy wolontariatu, a także dodatkowe zadania podczas 2. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi – Dymny – Himilsbach, który odbędzie się po raz pierwszy w Żarach w lipcu 2016. Formuła organizacyjna „Żarskiej Niezapominajki” będzie również wykorzystana podczas „Dni Żar” w sierpniu 2016. I tam pojawią się wolontariusze w niebieskich koszulkach z UTW ŻDK.

Dofinansowano ze środków programu „UTW – Seniorzy w akcji” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

polsko- amerykańskie

towarzystwo "ę"

 

 

 

 

Skip to content