Ostatnie wpisy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Baner promocyjny
Powrót Do Góry
Image Alt

Recenzje

  /  Recenzje

bannerMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego 28 października 2016 roku w filii ŻDK w Kunicach otwarto pracownię multimedialną  dofinansowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pracownia składa się z trzech komputerów stacjonarnych, notebooka, drukarki , skanera, telewizora 50",  cyfrowego aparatu fotograficznego, łącza internetowego Wi-Fi . Zajęcia w pracowni będą  prowadzone  przez JANA ANDRUKIEWICZA. Pracownia będzie czynna od 2 listopada w następujące dni. poniedziałek godz.16.00-18.00 wtorek godz. 16.00-18.00 środa  godz  16.00-18.00 czwartek godz.10.00-12.00 piątek  godz. 16.00-18.00 Celem uruchomienia pracowni jest aktywizacja mieszkańców Kunic w zakresie nowoczesnych technik multimedialnych. W oparciu o "e-pracownie"  realizowane będą różne projekty kulturalne.  Zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę skorzystania z komputera czy też z internetu. Będziemy, w miarę możliwości, pomagali realizować najrozmaitsze pomysły mieszkańców Kunic  związanych z komputerami i internetem. Poniżej galeria zdjęć z otwarcia strefy e-kultury :

towarzystwo "ę"Nadeszła pora na podsumowanie działalności Grupy Wolontariackiej „Niezapominajka” UTW Żarskiego Domu Kultury. Dzięki działaniom aktywnych wolontariuszy, które trwały prawie rok udało się stworzyć zespół – grupę ludzi, którzy mają wspólny cel: działanie na rzecz środowiska lokalnego. Zorganizowanie plenerowej imprezy „Żarska Niezapominajka” pokazało jak ważne jest łączenie pokoleń, jak ważne jest bycie z sobą, jak bardzo lubimy się bawić niezależnie od wieku.

Gdy kota nie maW piątek, 12 lutego w Lunie, mieliśmy możliwość obejrzenia spektaklu Teatru Capitol z Warszawy pod  tytułem "Kiedy kota nie ma". Żarska publiczność dopisała, sprzedane zostały bilety na obydwa seanse, 400 osób obejrzało znakomity teatr. Brawurowo odegrana rola Jacka Lenartowicza spowodowała, iż widownia nagradzała aktorów brawami co chwila... Aktorzy po spektaklu poprosili mnie abym podziękował żarskiej publiczności za tak dobre przyjęcie sztuki, bo nie jest to tak częste dla nich zjawisko. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

Szanowni Państwo,

Miło Nam Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy strefę darmowego internetu  we wszystkich obiektach Żarskiego Domu Kultury tj. siedziba główna przy  ul. Wrocławskiej 7, Filia w Kunicach ul. Grunwaldzka 3, Salon Wystaw Artystycznych ul.Rynek 17 oraz sala widowiskowa LUNA ul. Okrzei 35. Mamy nadzieję, że to drobne udogodnienie uprzyjemni Państwu pobyt w naszych placówkach. Zapraszamy do korzystania z Internetu , a wszelkie uwagi proszę przekazywać na e-mail strona@dkzary.pl lub pod numerem telefonu: 68 374 24 13

Katarzyna Walczak p.o. Dyrektora Żarskiego Domu Kultury

 

Skip to content